P O L E C A M Y

Książka "World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec" w sprzedaży

Niedawno, bo 19 września odbyła się premiera książki "World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec" Grega Weismana. Do przeczytania jest już fragment książki.

Nowa opowieść "World of Warcraft - Cisza przed burzą" w sprzedaży

Przedwczoraj - 18 lipca - odbyła się premiera książki "World of Warcraft - Cisza przed burzą" autorki Christie Golden. Do przeczytania jest już fragment książki.

Opowieść "Triskel. Gwardia" - Krystyny Chodorowskiej - w sprzedaży

W czerwcu odbyła się premiera książki "Triskel. Gwardia" - Krystyny Chodorowskiej. Książka ta zbiera dużo pozytywnych opinii. Sprawdź o czym jest książka i poznaj jej cenę.

"Cyfrak" - nowa powieść Krzysztofa Haladyna już w sprzedaży

Za wydanie nowej książki Krzysztofa Haladyna - "Cyfrak" - odpowiada wydawnictwo Fabryka Słów. Nowa opowieść przeniesie czytelników do zdewastowanego świata... Głównym bohaterem jest uzależniony od cyfrowych narkotyków Neth.

Andrzej Sapkowski napisze nową powieść o wiedźminie

Nowe wydanie książki "Czas zmierzchu". Dmitry Glukhovsky odwiedzi Big Book Festival w Warszawie!

Niedawno miało premierę nowe wydanie książki "Czas zmierzchu" Głuchowskiego, zaś 24 czerwca o godz. 18:00 Dmitry Glukhovsky odwiedzi Big Book Festival w Warszawie. Nowe wydanie jest poprawioną i odświeżoną wersją. Postacią pierwszoplanową powieści jest zawodowy tłumacz, który otrzymuje zlecenie przetłumaczenia dziennika z wyprawy, która miała na celu zdobycie świętych ksiąg Majów. Po pewnym czasie tłumacz ulega coraz większej fascynacji treścią dziennika. Rosję natomiast nawiedzają różne kataklizmy w wyniku których giną tysiące ofiar.

Ostatnia część "Sagi o kotołaku: Ksin na Bagnach Czasu" Konrada T. Lewandowskiego w sprzedaży!

W sprzedaży jest już dostępna - ostatnia powieść "Saga o kotołaku - Ksin na Bagnach Czasu" Konrada T. Lewandowskiego, napisana i ukończona po 27 latach od rozstania z serią... Jak pisze Wydawnictwo Nasza Księgarnia: "w ten sposób dobiega końca jedno z najciekawszych przedsięwzięć literackich w historii polskiej fantasy."...

Książka "Ogień krzyżowy" Nancy Kress w sprzedaży! Pierwszy tom dylogii "Crossfire"

7 lutego swoją premierę miała książka Nancy Kress pt. "Ogień krzyżowy"... Przypomnijmy, że dzięki grafikowi Tomaszowi Morońskiemu dowiedzieliśmy się, że Rebis planuje wydać dylogię "Crossfire" uznanej autorki Nancy Kress. Informowaliśmy o tym fakcie w grudniu 2016 roku. Teraz - pierwszy tom - jest już dostępny w księgarniach tradycyjnych i Internetowych. Dodajmy też, że "Crossfire" ukazało się w latach 2003 - "Ogień krzyżowy" i 2004 - "Próba ogniowa". Poczytajmy opisu Wydawnictwa Rebis...

Powieść "World of WarCraft: Narodziny Hordy" już w księgarniach! Przeczytaj fragment!

Wydawnictwo Insignis udostępniło fragment książki "World of WarCraft: Narodziny Hordy" do przeczytania... Książka "World of WarCraft: Narodziny Hordy" to początek kolekcjonerskiej serii Blizzard Legends, adresowanej do niesamowitych przygód. W ramach Blizzard Legends będą ukazywać się wznowienia najlepszych książek z uniwersum Blizzarda w nowej szacie graficznej.

Rebis zapowiada książki: "Ogień krzyżowy" oraz "Próba ogniowa" - Nancy Kress!

Dzięki grafikowi Tomaszowi Morońskiemu dowiedzieliśmy się, że Rebis planuje wydać dylogię "Crossfire" uznanej autorki Nancy Kress. Nancy Kress to pisarka znana głównie ze świetnych kreacji science fiction. W 1996 w bibliotece Nowej Fantastyki ukazał się cykl Żebracy o genetycznie zmodyfikowanej dziewczynie, potem już w latach 2012-2013 nieistniejące już wydawnictwo Almaz wypuściło w niewielkim nakładzie trylogię Prawdopodobieństwo. I tego by było na tyle - niestety. A wielkie szkoda, ponieważ autorka od lat zgarnia nominacje i laury za napisane swoje książki do Nebuli, Hugo czy Campbella...

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odmawiać