StartNowinki i informacjeFilmy KinoweIntrygujący thriller "Kod Dedala"

Intrygujący thriller „Kod Dedala” [Zwiastun]

W grudniu 2019 w polskich kinach pojawił się intrygujący thriller reżysera Régisa Roinsarda pt. „Kod Dedala”, którego fabuła została zainspirowana kulisami wydania powieści Dawna Browna pt. „Inferno”.

Film powstał w oparciu o inspiracje z autentycznego wydarzenia, którego doświadczył sam reżyser. W jego filmie, podobnie jak w historii powstania książki „Inferno”, pojawia się grupa tłumaczy, która trafia do luksusowego bunkra, w którym mają pracować nad tłumaczeniem ostatniej części powieści.

Pojawiają się jednak komplikacje i kiedy pierwsze dziesięć stron powieści trafia do Internetu, uwaga wszystkich skupia się na odpowiedzi na pytanie: Kto doprowadził do ich ujawnienia? Od tego momentu rozpoczyna się wyścig z czasem w celu ujawnienia winnego a bezwzględny wydawca nie cofnie się przed niczym, aby ukarać sprawcę.

REKLAMA

„Kod Dedala” to połączenie klasycznego kryminału z opowiadaniem o oszustwie na wielką skalę oraz filmem z elementami klasycznej zemsty. Główną rolę w filmie zagrali: Olga Kurylenko, Alex Lawther, Riccardo Scamarcio, Lambert Wilson, Frédéric Chau oraz Sidse Babett Knudsen.

Jeżeli jeszcze nie obejrzeliście tego filmu to oceńcie czy warto, oglądając poniższy zwiastun.

Zwiastun

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Autor publikacji