r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinoweIntrygujący thriller "Kod Dedala"

Intrygujący thriller „Kod Dedala” [Zwiastun]

W grudniu 2019 w polskich kinach pojawił się intrygujący thriller reżysera Régisa Roinsarda pt. „Kod Dedala”, którego fabuła została zainspirowana kulisami wydania powieści Dawna Browna pt. „Inferno”.

Film powstał w oparciu o inspiracje z autentycznego wydarzenia, którego doświadczył sam reżyser. W jego filmie, podobnie jak w historii powstania książki „Inferno”, pojawia się grupa tłumaczy, która trafia do luksusowego bunkra, w którym mają pracować nad tłumaczeniem ostatniej części powieści.

Pojawiają się jednak komplikacje i kiedy pierwsze dziesięć stron powieści trafia do Internetu, uwaga wszystkich skupia się na odpowiedzi na pytanie: Kto doprowadził do ich ujawnienia? Od tego momentu rozpoczyna się wyścig z czasem w celu ujawnienia winnego a bezwzględny wydawca nie cofnie się przed niczym, aby ukarać sprawcę.

„Kod Dedala” to połączenie klasycznego kryminału z opowiadaniem o oszustwie na wielką skalę oraz filmem z elementami klasycznej zemsty. Główną rolę w filmie zagrali: Olga Kurylenko, Alex Lawther, Riccardo Scamarcio, Lambert Wilson, Frédéric Chau oraz Sidse Babett Knudsen.

Jeżeli jeszcze nie obejrzeliście tego filmu to oceńcie czy warto, oglądając poniższy zwiastun.

Zwiastun

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama