P O L E C A M Y

Zobacz drugi zwiastun filmu "Spider-Man: Into the Spider-Verse"

Ukazał się drugi zwiastun filmu animowanego Spider-Man: Into the Spider-Verse. Warto mu się przyjrzeć. Film ten trafi do polskich kin już 25 grudnia 2018 roku.

Zobacz zwiastun filmu "Spider-Man: Into the Spider-Verse"

Zobacz najnowszy zwiastun filmu animowanego "Spider-Man: Into the Spider-Verse" od wytwórni Sony Pictures Entertainment, który trafi do kin w grudniu 2018 r. W filmie tym spotkają się ze sobą różne wersje Człowieka Pająka.

"Mała Stopa" - dwa polskie zwiastuny przezabawnego filmu animowanego od Warner Bros

"Yeti czy nie, już zbliżają się". Zobacz najnowsze zwiastuny filmu "Mała Stopa", który trafi do kin 28 września 2018 r. Reżyserem filmu jest Sergio Pablo odpowiedzialny za świetny film "Jak ukraść księżyc" oraz scenarzyści: John Requa i Glenn Ficarra.

Powstanie nowy reboot anime: "Ghost in the Shell"!

Ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad filmem animowanym "Ghost in the Shell". Za jego reżyserię odpowiadać będą: Kenji Kamiyama - twórca serialu "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex" i Shinji Aramaki ("Appleseed"). Wygląda na to, że szefowie Kodansha oraz Production I.G wierzą, że uda im się dokonać tego co Masamune Shirow dokonał w 1995 roku, kiedy to powstało jego kultowe anime "Ghost in the Shell".

Kolejny zwiastun anime: "Genocidal Organ" i data premiery!

Znana jest już japońska - kinowa data premiery anime "Genocidal Organ". Ze względu na problemy finansowe studiów, które zajmowały się kolejnymi etapami adaptacji książek Itoh, całość jest opóźniona już niemal o rok... Niedawno został także udostępniony półminutowy trailer tej produkcji. Przypomnijmy, że anime "Gencoidal Organ" to mroczna wizja przyszłości, naszpikowana sporą dawką cyberpunka...

Hayao Miyazaki znów wraca z emerytury! Co dalej?

Niecały tydzień temu - 13 listopada - Hayao Miyazaki Hayao - znany reżyser anime w programie telewizji NHK ogłosił, że powraca do tworzenia pełnometrażowych filmów animowanych. Przypomnijmy, że 75-letni japoński reżyser odszedł na emeryturę trzy lata temu. Mając jednak dużo wolnego były reżyser zabrał się za krótką animację CG dla muzeum Ghibli, Kemushi no Boro (Boro Gąsienica). Ale...

Wieści o Project Itoh... Nieznana data premiery anime Genocidal Organ! [Zwiastun]

Film Genocidal Organ miał trafić do kin jeszcze w październiku 2016. Teraz wiemy, że premiera nieco się przesunie - choć nie wiemy o ile... Studio Manglobe które pierwotnie zajmowało się tą produkcją anime ogłosiło na początku września bankructwo. Procedura wejdzie w życie w listopadzie, a dług studia sięgnął 4,43 mln dolarów.

Premiera filmu animowanego: "Bociany"! [Zwiastun]

Już od dzisiaj jest możliwość zobaczenia w polskich kinach zwariowanej animacji w filmie zatytułowanym "Bociany". Trzeba przyznać, że opublikowany miesiąc temu polski zwiastun raczej kusi, aby sprawdzić czy ten film jest wart obejrzenia i wydania rzecz jasna trochę pieniędzy z zaskórniaka.

Zapowiedź kinowego anime: "Blame!" [Zwiastun]

W końcu! Zaprezentowano oficjalny zwiastun filmu "Blame!", zrealizowanego na podstawie mangi Tsutomu Nihei.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odmawiać