r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy animowaneKolejny zwiastun anime: "Genocidal Organ" i data premiery!

Kolejny zwiastun anime: „Genocidal Organ” i data premiery!

Znana jest już japońska – kinowa data premiery anime „Genocidal Organ”.

Ze względu na problemy finansowe studiów, które zajmowały się kolejnymi etapami adaptacji książek Itoh, całość jest opóźniona już niemal o rok… Niedawno został także udostępniony półminutowy trailer tej produkcji.

Przypomnijmy, że anime „Gencoidal Organ” to mroczna wizja przyszłości, naszpikowana sporą dawką cyberpunka:

Powieść Genocidal Organ (Gyakukatsu kikan) to pisarski debiut Project Itoh. Opowieść zaczyna się od dnia, w którym Sarajewo zostało zniszczone przez domowej roboty ładunek nuklearny, co spowodowało wybuch kryzysu terrorystycznego na globalną skalę. Europejskie i nie tylko kraje demokratyczne zamieniły się w kraje pod specjalnym nadzorem, uważnie obserwujące każdy aspekt życia swoich obywateli. Świat tonie pod falą zamachów i aktów ludobójstwa. Tajemniczy Amerykanin John Paul wydaje się być odpowiedzialny za zapaść systemu, w którym funkcjonowała cywilizacja. Na jego tropie jest agent wywiadu Clavis Shepherd. Ściga go po zgliszczach znanego nam świata, by odkryć mroczną tajemnicę, leżącą za całym zniszczeniem.

Anime te to pierwsza powieść nieżyjącego już twórcy, opublikowana w 2007 roku po japońsku i w 2012 – po angielsku. Satoshi Ito, jak brzmi jego prawdziwe nazwisko, zmarł w 2009 roku po długiej walce z rakiem.

Przypomnijmy, że dwa pozostałe anime tj. „The Empire of Corpses” oraz „Harmony” są dostępne na stronach streamingowych takich jak Hulu czy FUNimation. Każdą część reżyserował inny twórca. Genocidal Organ trafiło pod skrzydła Shukou Murasego (Ergo Proxy) w studiu Manglobe, Harmony – Takashiego Nakamury i Michaela Ariasa w Studio 4°C (Berserk: The Golden Age Arc), a The Empire of Corpses – Ryoutarou Makihary w WIT STUDIO (Attack on Titan).

Dodajmy pod koniec, że adaptację mangową przygotowuje Gatou Asou…

Film „Genocidal Organ” ma trafić do japońskich  kin jeszcze w lutym 2017 – dokładniej trzeciego lutego. Oby nie było tym razem żadnej obsuwy.

Teraz zapraszamy do obejrzenia drugiego zwiastuna z anime „Genocidal Organ”.

Zobacz także:

Plakat

okładka

Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=241sU6ud8rc

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama