P O L E C A M Y

Trzeci polski zwiastun filmu Alita: Battle Angel - premiera filmu opóźniona

20th Century Fox opublikowało trzeci już oficjalny zwiastun filmu "Alita: Battle Angel". Niestety premiera została przesunięta na luty 2019.

Aktorski film Aladyn już w maju 2019 - zobacz zwiastun

Disney udostępnił pierwszy zwiastun aktorskiej wersji popularnej animacji z 1992 roku: Aladyn. Premiera filmu zaplanowana została na maj 2019 roku.

Cameron ogłasza koniec zdjęć z główną obsadą do filmów Avatar 2 i 3

Twórca filmu "Avatar", James Cameron ogłosił zakończenie zdjęć z główną obsadą do kontynuacji znanego hitu z 2009 roku.

Złe oceny filmu Robin Hood: Początek - zobacz kolejne zwiastuny

Polska premiera filmu "Robin Hood: Początek" odbyła się 29 listopada 2018. Film jest oczywiście jeszcze w kinach, ale czy warto się na niego wybrać?

Joaquin Phoenix jako Joker w filmie fabularnym w 2019 roku

Reżyserem, producentem i scenarzystą filmu o słynnym przeciwniku Batmana jest Todd Philips. W filmie tym wystąpią m.in. Joaquin Phoenix, Robert de Niro i Zazie Beetz.

Premiera filmu "Predator" coraz bliżej - zobacz ostateczny zwiastun

Dziś 7 września odbędzie się pierwszy oficjalny pokaz filmu "The Predator" podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Zobacz ostateczny zwiastun.

Venom (2018) na kolejnym - drugim - zwiastunie

Sony Pictures Entertainment udostępniło już drugi zwiastun filmu "Venom". Tytułowy bohater to chyba najbardziej z lubianych przez fanów przeciwników Spider-Mana.

Drugi zwiastun "Alita: Battle Angel" - tym razem z polskim dubbingiem

Polski dystrybutor - Imperial CinePix - opublikował kolejny i tym razem z dubbingiem zwiastun filmu "Alita: Battle Angel", który trafi do kin dopiero w grudniu.

Premiera: Zobacz polski zwiastun filmu "Sicario: Soldado"

Monolith Films, polski kinowy dystrybutor, przedstawił nowy zwiastun filmu "Sicario: Soldado" z polskimi napisami. Film trafił do kin 20 lipca.

Zapowiedź filmu: "Robin Hood: Początek" - zobacz polski zwiastun

Film "Robin Hood: Początek" wejdzie na ekrany polskich kin 29 listopada 2018 r. Zobaczcie - z polskimi napisami - zwiastun filmu akcji i fantasy.

Zobacz dwa zwiastuny filmu "Zegar czarnoksiężnika" - premiera 21 września 2018

Produkcja ta opiera się na opowieści fantasy "Luis Barnavelt i zegar czarnoksiężnika" Johna Bellairs’a napisanej w 1973 r. Za reżyserię amerykańskiej produkcji odpowiada Eli Roth, a za scenariusz Eric Kripke.

Zobacz dwa zwiastuny filmu "Alfa" - premiera 14 września 2018

Akcja filmu "Alfa" potoczy się w dość niecodziennej scenografii filmowej, bo w epoce lodowcowej - w Europie 20 tysięcy lat temu. Film będzie miał światową premierę 14 września 2018.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odmawiać