r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinoweHans Zimmer autorem muzyki do 25. filmu o Bondzie

Hans Zimmer autorem muzyki do 25. filmu o Bondzie [Zwiastun]

Kilka tygodni temu zakończyły się zdjęcia do kolejnej odsłony przygód o Jamesie Bondzie. Obecnie praca nad filmem „Nie czas umierać” znajduje się na etapie post-produkcji.

Niedawno dowiedzieliśmy się właśnie, że do ekipy dołączył Hans Zimmer, który przygotuje ścieżkę dźwiękową do 25. filmu z serii o Agencie 007.

Zdobywca Nagrody Akademii Filmowej za ścieżkę dźwiękową do filmu animowanego „Król Lew” – Hans Zimmer – na stanowisku kompozytora zastąpi Dana Romera, którego usunięto z projektu z powodu widzianych różnic artystycznych między nim a studiem Eon Productions.

Premiera filmu James Bond o podtytule „Nie czas umierać” zaplanowana jest już na 3 kwietnia, więc kompozytor, którego muzykę znamy m.in. z takich produkcji jak: „Gladiator”, „Incepcja” czy z wspomnianego hitowego „Króla Lwa”, nie ma zatem zbyt dużo czasu.

Mamy jednak nadzieję, że doświadczony Hans Zimmer nie będzie mieć problemu z tym, aby po raz kolejny dostarczyć nam niesamowitych doznań słuchowych. Z drugiej jednak strony, niektórzy twierdzą, że choć Hans Zimmer to genialny kompozytor to jednak jego styl raczej nie będzie pasował do filmów o słynnym Bondzie. Ale, aby się o tym przekonać to będziemy musieli jeszcze chwilę na to poczekać.

Zwiastun

https://youtu.be/nZdLD31Pupg

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama