r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinoweZapowiedź filmu: "Robin Hood: Początek" - zobacz polski zwiastun

Zapowiedź filmu: „Robin Hood: Początek” – zobacz polski zwiastun

Film „Robin Hood: Początek” wejdzie na ekrany polskich kin 29 listopada 2018 r. Zobaczcie – z polskimi napisami – zwiastun filmu akcji i fantasy.

„Zrealizowana z wielkim rozmachem, pełna przygód, wielkich scen bitew­nych i humoru opowieść o narodzinach legendy Robina z Sherwood.”

Najnowszy film o Robin Hoodzie z pewnością można uznać za profanację. Każdy z nas zna historię Robina z Loxley – mistrza łuku… Po obejrzeniu tego zwiastuna – choć może się podobać – to aż się prosi o zmianę tytułu filmu. No cóż, my na to wpływu nie mamy, ale możemy za to przybliżyć Wam fabułę kolejnej kinowej adaptacji.

Film opowie historię zaprawionego w bojach podczas wypraw krzyżowych Robina. Kiedy powraca w rodzinne strony odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham… Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin posta­nawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham.

Niby zarys tego filmu jest ten sam, jednak obraz scenariusza odwróci do góry nogami historię dobrze nam znaną. Nie wierzycie? Obejrzyjcie zwiastun.

„Robin Hood: Początek” w Polsce wyświetlany będzie w kinach 29 listopada, a światowa premiera parę dni wcześniej – 21 listopada 2018 r.

Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=-Ms4cGi71PQ

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama