r e k l a m a
StartNowinki i informacjeŚwiat KsiążkiOpowieść "Triskel. Gwardia" - Krystyny Chodorowskiej - w sprzedaży

Opowieść „Triskel. Gwardia” – Krystyny Chodorowskiej – w sprzedaży

W czerwcu odbyła się premiera książki „Triskel. Gwardia” – Krystyny Chodorowskiej. Książka ta zbiera dużo pozytywnych opinii. Sprawdź o czym jest książka i poznaj jej cenę.

Sprawdźmy co pisze Wydawnictwo Uroboros o tej książce:

„Ta sprawa to nie tyle afera międzynarodowa, co… międzywymiarowa! Przed Mayday największe wyzwanie w jej krótkiej karierze superbohaterki. Jak może jednak walczyć z czymś, czego nie rozumie?

Scyld City – w przeciwieństwie do imperium – to idealne miejsce dla osób obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami. Władze miejskie doskonale wiedzą, jak spożytkować te moce. Dlatego w tym mieście porządku strzeże Gwardia: Kret, Burza i Mayday.

Nikt nie wie, że za maską Mayday kryje się niepozorna studentka, Sinead Clarke. Z pochodzenia Sidheanka, marzy, by jej ojczyzna wreszcie przestała kojarzyć się tylko z terroryzmem. W wolnym czasie angażuje się w działalność na rzecz swoich rodaków. Oczywiście wtedy, kiedy akurat nie walczy z przestępczością.

Ostatnio Gwardia ma pełne ręce roboty. W napadzie na Muzeum Historii Naturalnej użyto dziwnej broni. Technologia przeczy prawom fizyki, zupełnie jakby nie pochodziła z tego świata…

W dodatku w mieście pojawia się Duncan, przyjaciel Sinead z dzieciństwa, bojownik o wyzwolenie Sidheanii spod jarzma imperium. I wygląda na to, że nie jest to towarzyska wizyta.

Sinead ma poczucie, że te dwie sprawy jakoś się łączą. Wszystkie tropy prowadzą do tajemniczej istoty, zwanej Lazur…”

Brzmi nieźle? Nam też się podoba. Może z tą historią warto bliżej się poznać, jak sądzicie?

Książka „Triskel. Gwardia” posiada 352 stron i kosztuje – bez obniżek – 39,99 zł…

triskel-gwardia-krystyna-chodorowska-okladka

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama