r e k l a m a
StartNowinki i informacjeŚwiat KsiążkiNowa opowieść "World of Warcraft - Cisza przed burzą" w sprzedaży

Nowa opowieść „World of Warcraft – Cisza przed burzą” w sprzedaży

Przedwczoraj – 18 lipca – odbyła się premiera książki „World of Warcraft – Cisza przed burzą” autorki Christie Golden. Do przeczytania jest już fragment książki.

Najnowsza książka Christie Golden stanowi prolog do wyczekiwanego dodatku do gry „World of Warcraft: Battle for Azeroth” i opisuje szczegóły zbliżającego się konfliktu pomiędzy Hordą a Przymierzem.

Sprawdźmy co pisze Wydawnictwo Insignis o tej książce:

„Nadszedł sądny czas dla Azeroth! Azeroth umiera.

Siły Hordy i Przymierza odniosły zwycięstwo nad zastępami Płonącego Legionu, ale pod powierzchnią świata czyha widmo prawdziwej katastrofy. W sercu Azeroth zieje śmiercionośna rana, otwarta ciosem miecza upadłego tytana Sargerasa w jego ostatnim akcie okrucieństwa.

Anduin Wrynn, król Wichrogrodu, i Sylwana Bieżywiatr, wódz Hordy i królowa Porzuconych, nie mają wiele czasu, by odbudować to, co zniszczyła wojna, i jeszcze mniej na opłakiwanie tego, co utracili. Straszliwa rana Azeroth sprawiła, że na powierzchnię wypłynął tajemniczy materiał zwany azerytem. We właściwych rękach ta dziwna złocista substancja zdolna jest tworzyć rzeczy niesamowite, w niewłaściwych – może doprowadzić do niewyobrażalnych zniszczeń.

Podczas gdy siły Hordy i Przymierza prześcigają się w staraniach, by odkryć tajemnice azerytu i uleczyć zraniony świat, Anduin wprowadza w życie desperacki pomysł zaprowadzenia trwałego pokoju między zwaśnionymi stronami. Azeryt zagraża równowadze sił, zatem Anduin musi zdobyć zaufanie Sylwany.

Mroczna Pani ma jednak własne plany.

Aby pokój był możliwy, lata krwawych waśni i wzajemnej nienawiści muszą raz na zawsze przejść do historii. Pozostają jednak sprawy, których żadna ze stron nie chce zaakceptować, ambicje, z których trudno zrezygnować, i odraza, której nie sposób przezwyciężyć. Zarówno Horda, jak i Przymierze pragną ujarzmić potęgę azerytu, a ich nieprzerwany konflikt grozi wybuchem wojny, która pochłonie wszystkich… i przypieczętuje zagładę Azeroth.”

Na stronie wydawnictwa znajdziecie też fragment książki „World of Warcraft – Cisza przed burzą” – do poczytania: tutaj!

Książka składa się z 408 stron i kosztuje – bez obniżek – 39,99 zł…

world-of-warcraft-cisza-przed-burza-okladka

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama