r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinoweZobacz dwa zwiastuny filmu "Zegar czarnoksiężnika" - premiera 21 września 2018

Zobacz dwa zwiastuny filmu „Zegar czarnoksiężnika” – premiera 21 września 2018

Produkcja ta opiera się na opowieści fantasy „Luis Barnavelt i zegar czarnoksiężnika” Johna Bellairs’a napisanej w 1973 r. Za reżyserię amerykańskiej produkcji odpowiada Eli Roth, a za scenariusz Eric Kripke.

W filmie „Zegar czarnoksiężnika” główne role zagrają tacy aktorzy jak: Owen Vaccaro (Luis), Cate Blanchett (Pani Zimmerman), Jack Black (wuj Luisa), Kyle MacLachlan, Colleen Camp, Renee Elise Goldsberry, Vanessa Anne Williams czy Sunny Suljic.

Film ten opowie historię dziesięcioletniego chłopca o imieniu Luis Barnavelt’a, który po śmierci rodziców trafia do położnej na odludziu posiadłości ekscentrycznego wuja Jonathana. Wkrótce po przybyciu chłopiec odkrywa, że jego wuj praktykuje różne formy magii i eksploruje niebezpieczne obszary światów równoległych. Wszystko po to, by rozwikłać zagadkę zaginionego mistrza czarnej magii Isaaca Izarda, który skonstruował zegar odmierzający czas do nadchodzącej Apokalipsy.

„The House with a Clock in Its Walls” w Polsce wyświetlany będzie pod tytułem „Zegar czarnoksiężnika” i trafi do kin 21 września 2018 r.

Dostępne są już dwa zwiastuny tej magicznej przygody. Zapraszamy do obejrzenia trailerów.

zegar-czarnoksieznika-plakat

Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=oQGA42-U0Ro

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

https://www.youtube.com/watch?v=uIlx5-aGq_A

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama