O stronie

Strona Popkultura.info.pl powstała w 2017 roku. Korzenie jej sięgają jednak dużo głębiej… Na naszej stronie informacyjnej znajdziecie ciekawe informacje ze świata m.in. na temat seriali, filmów kinowych, muzyki, książek czy komiksów.

Założycielem strony jest administrator i redaktor naczelny – Tomasz Filipski… W budowie serwisu pomagają mu jednak różni specjaliści, często z początku nieznajomi – utalentowani Internauci – którzy tak jak on sam robią to hobbystycznie, z zamiłowania i często dopiero po skończeniu “prawdziwej” pracy…

Wszyscy wspólnie chcielibyśmy, aby serwis Popkultura.info.pl stał się ulubionym źródłem informacji wszystkich Internautów interesujących się szeroko pojętą tematyką jaką jest popkultura. Nasz serwis jest responsywny, nie wymaga oddzielnej aplikacji na smartfonach oraz wyróżnia się nietuzinkowym wyglądem.

Robimy to z zamiłowania, nie jesteśmy żadną korporacją czy też firmą.

Wspieraj nasze strony

Dzięki Waszej pomocy na Patronite.pl powyższe serwisy internetowe będą miały znacznie większą szansę na dalszy rozwój. Sprawdźcie nasze cele, progi i możliwe do zdobycia nagrody za Wasze wsparcie. Kliknij i zacznij wpierać.

Patronite.plHardware.info.pl | Popkultura.info.pl

Autorzy

Administrator i założyciel stron Hardware.info.pl oraz Popkultura.info.pl. Urodzony w Rzeszowie w 1984 roku. Z zainteresowaniem i zamiłowaniem do wyszukiwania nowinek technologicznych dotyczących m.in. sprzętu komputerowego, a także kochający cyfrową rozrywkę pod postacią gier wideo, filmów, seriali i muzyki, już w latach 2005-2014 planował powstanie powyższych internetowych serwisów...
Kim jestem? Z pasji jestem blogerką, freelancerem, fotografem, tworzę również rękodzieła, a zawodowo pracownikiem biurowym. Jestem niekonwencjonalnym Wodnikiem, któremu towarzyszy stały głód wiedzy, dlatego pisząc dla Popkultura.info.pl, spełniam część swojego JA.
Członek redakcji odpowiedzialny za dział w kategoriach Filmy i seriale. Z kina może mnie wyciągnąć tylko wciągający serial. Obsesyjny fan Przyjaciół, miłośnik przegadanych filmów i horrorów klasy B. Pasjonat psychologii, zjawisk społecznych i szeroko rozumianych relacji międzyludzkich. W swoich recenzjach zwracam szczególną uwagę na powyższe zagadnienia i jest uczulony na brak logiki fabularnej. W kinie szukam przede wszystkim mocnych przeżyć. Na bieżąco, z zamiłowaniem śledzę nowinki ze świata filmu i około filmowego.
Mam absolutnego fioła na punkcie muzyki. Ten dział w naszym serwisie jest też mi od jakiegoś czasu powierzony. Staram się trzymać rękę na pulsie, żeby dodawać co ciekawsze niusy z polskiego i zagranicznego muzycznego podwórka, a także pisać recenzje płyt, które wywarły na mnie największe wrażenie. W zalewie tandety, staram się zwrócić uwagę na to, co wartościowe, ale też mogące zainteresować jak największą liczbę odbiorców.

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl