Zwiastun postapokaliptycznego filmu Netflixa: IO

0

Katalog usługi Netflix został wzbogacony o kolejny film SF zatytułowany “IO”. Choć recenzje tego filmu nie są wysokie, to jednak produkcja może okazać się ciekawa.

Netflix opublikował zwiastun filmu, który swój debiut miał 18 stycznia 2019 r. Warto obejrzeć, ponieważ mimo raczej średnich ocen film wydaje się całkiem fajny.

Nowy film “IO” Netflixa przedstawia historię, w której to dwoje bohaterów staje przed dylematem czy walczyć o przetrwanie na zniszczonej planecie Ziemia czy uciec w kosmos. Głównymi bohaterami są aktorzy: Anthony Mackie oraz Margaret Qualley. Reżyserem filmu jest Jonathan Helpert, który w 2015 roku zadebiutował raczej mało znanym filmem House of Time.

R E K L A M A

Tytuł filmu zawdzięcza swoją nazwę czwartemu co do wielkości w Układzie Słonecznym i zarazem trzeciemu największemu księżycowi Jowisza. To właśnie na IO ludzkość przyszłości odnalazła nowy dom.

“Młoda naukowiec próbuje ratować Ziemię przed katastrofą. Spotyka jednak mężczyznę, który zamierza złapać ostatni lot w kosmos i opuścić planetę.”

Plakat

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o