P O L E C A M Y

Nie żyje Stan Lee - autor komiksów Marvela

12 listopada 2018 roku zmarł Stan Lee - jeden z najbardziej rozpoznawalnych autorów komiksów w historii. Twórca Spider-Mana odszedł w wieku 95 lat.

Pierwszy tom komiksu "Solo: Świat kanibali" w sprzedaży - zobacz skany

Pierwszy tom komiksu "Solo" autorstwa Oscara Martina - w sprzedaży! "Solo: Świat kanibali" to pierwszy tom serii komiksów skierowanej do starszej młodzieży lub do dorosłego czytelnika.

Czwarty tom komiksu "Amulet: Ostatnia rada" w sprzedaży

Czwarty tom komiksu "Amulet" autorstwa Kazu Kibuishiego - uznanego ilustratora, który zasłynął m.in. z okładek do Harry'ego Pottera - w sprzedaży!

Ekho. Lustrzany świat - Swinging London - tom 7 w sprzedaży

Siódmy tom komiksu z serii "Ekho. Lustrzany świat" jest już w sprzedaży. Jak zwykle z nowym tomikiem zapowiada się świetna zabawa. Zobacz skany komiksu.

Wydanie zbiorcze "Miecz Ardeńczyka" w sprzedaży. Zobacz skany

"Miecz Ardeńczyka" - wydanie zbiorcze - to komiks składający się z 4 tomików. Ta opowieść przeznaczona jest - pomimo specyficznej bajkowej kreski - dla osób dorosłych i starszej młodzieży ze względu na występującą przemoc i krew.

Trzeci tom komiksu "Amulet: Zaginione miasto" w sprzedaży

Trzeci tom komiksu "Amulet" autorstwa Kazu Kibuishiego - uznanego ilustratora, który zasłynął min. z okładek do Harry'ego Pottera - w sprzedaży!

Ekho. Lustrzany świat - Deep South - tom 6 w sprzedaży

Już są do obejrzenia przykładowe plansze z szóstego tomu serii "Ekho. Lustrzany świat". Kolejny, fajny tomik trafił właśnie do sprzedaży.

Asteriks - 37 tom - Asteriks w Italii w sprzedaży

"Asteriks w Italli" - tak brzmi najnowszy tytuł lubianej komiksowej serii. Postacie stworzone przez René Goscinnego i Alberta Uderzo powracają. Nowy album został napisany przez Jean-Yvesa Ferriego i narysowany przez Didiera Conrada.

Komiks: Niezwykła Podróż - tom 2 - już dostępny! Zobacz skany!

Przypomnijmy, że komiks pod tytułem "Niezwykła podróż" został stworzony przez o to trzech artystów: scenarzystę Denis'a-Pierre Filippi, grafika Silvio Camboni'ego oraz Gaspard'a Yvan'a odpowiadającego za kolory. Co czeka na nas w drugim tomie Niezwykłej Podróży? Najprościej będzie to samemu sprawdzić, bowiem drugi tom jest już w sprzedaży. Przypomnijmy też, że pierwszy tom komiksu Niezwykłej Podróży oceniliśmy dość pozytywnie, dając ocenę 9/10.

Zapowiedź komiksowych adaptacji filmów "Star Wars"

Wydawnictwo Egmont w listopadzie wdroży do sprzedaży serię komiksowych adaptacji filmów z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Za scenariusz odpowiada Alessandro Ferrari, a za rysunki Kawaii Creative Studio, Davide Turotti. Tłumaczeniem zajmie się Maciej Drewnowski (Nowa nadzieja), Bartosz Czartoryski (Mroczne widmo i Przebudzenie Mocy).

W sprzedaży trzeci tom komiksu "Malcolm Max: Zmrok"

To już trzeci, ostatni tom, osadzonych w realiach wiktoriańskiego Londynu, opisanych w steam punkowym stylu przygód dżentelmena detektywa Malcolma Maxa i jego uroczej partnerki, Charismy Myszkiny - potomkini prastarego wampirzego rodu... "Nad Londynem rozpętuje się piekło, które zagraża nie tylko jego mieszkańcom ale i samej królowej Wiktorii. Śledztwo prowadzi głównych bohaterów do młodego wynalazcy o włoskich korzeniach, niejakiego Guglielmo M... Siejący grozę ludzie-maszyny, duchy, nowoczesna technika i kobiety wyzwolone. Pełna humoru wybuchowa mieszanka."

Komiks: Smerfy - 17 - Smerfowanie biżuterii - w sprzedaży! Zobacz skany!

Siedemnasty tom polskiego wydania komiksu "Smerfy" jest już w sprzedaży! Smerfy szykują się do obchodów święta wiosny, ale Zgrywus wpada w ręce wędrownych kuglarzy. Pewien łotr wymyśla dla niego ryzykowne zajęcie, podczas którego Smerf nauczy się otwierać wszystkie zamki i kłódki... Tymczasem przyjaciele wyruszają mu na ratunek, ale będą musieli pokonać wiele przeszkód, aby bezpiecznie wrócić do domu!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odmawiać