r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKomiksJeszcze w tym miesiącu w sprzedaży drugi tom "Criminal"

Jeszcze w tym miesiącu w sprzedaży drugi tom „Criminal”

Już 28 listopada do sprzedaży trafi 2. tom kultowego komiksu „Criminal”, który będzie nosić tytuł „Umarli i umierający/Fatalna noc”.

Obecny tom przedstawia historię kobiety, która po powrocie do domu, planuje zemstę, stając pomiędzy dwoma najlepszymi przyjaciółmi, gdzie jeden z nich to syn miejskiego króla zbrodni.

Natomiast Jacob Kurtz, podejrzewany przez policję o straszliwą zbrodnię, cierpi na bezsenność. Włócząc się nocami po ulicach w mieście, trafia w niewłaściwe miejsce w wyniku czego będzie zmierzał ku krętej ścieżce wydarzeń związanych z seksem, porwaniem, napadem, a także morderstwem.

„Umarli i umierający/Fatalna noc” przedstawia osadzoną w latach 70-tych historię, opisaną z trzech punktów widzenia. Wprowadza on czytelnika w opowiadania z pozoru niezwiązane ze sobą, ale jednak przelatające się wzajemnie wątkami, miejscami i postaciami.

Komiks „Criminal” stał się jednym z najbardziej cenionych kryminalnych komiksów XXI wieku, który zdobył sześć nagród Eisnera oraz dwie nagrody Harveya.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama