r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy Kinowe"Kolor z przestworzy" kolejna kinowa ekranizacja książki

„Kolor z przestworzy” kolejna kinowa ekranizacja książki [Zwiastun]

Z początkiem roku 2020 w amerykańskich kinach pojawi się ekranizacja książkowej wersji pisarza H.P. Lovecraft pod tytułem „Color Out of Space”, w której główną rolę zagra Nicolas Cage.

Fabuła filmu oparta jest na historii rodziny, która przeprowadza się do odziedziczonej posiadłości niedaleko Arkham w stanie Massachusetts. Bezskutecznie próbuje uprawiać ziemię, która nie daje żadnych rezultatów. Pewnego wieczoru wszystko jednak się zmienia, kiedy w pobliżu domu spada meteoryt, który posiada tajemnicze właściwości.

Jego pozostałości przenikają do ziemi i po pewnym czasie wszelka fauna i flora zaczyna ulegać niekontrolowanym mutacjom. Efekty wpływu meteorytu zaczyna dostrzegać również rodzina, która zapada na dziwną chorobę.

Do tej pory powstało kilka niezależnych produkcji opartych na książce „Kolor z przestworzy”, m.in. „Giń, stworze, Giń” z Borisem Karloffem w roli głównej, „Klątwa” w reżyserii Davida Keitha, „Kolor ciemności” wyreżyserowany przez Ivana Zuccona oraz „Kolo” autorstwa Huana Vu.

Oglądając poniższy zwiastun, możecie sami ocenić kolejne podejście do ekranizacji „Color Out of Space”.

Zwiastun

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama