StartNowinki i informacjeFilmy Kinowe"Kolor z przestworzy" kolejna kinowa ekranizacja książki

„Kolor z przestworzy” kolejna kinowa ekranizacja książki [Zwiastun]

Z początkiem roku 2020 w amerykańskich kinach pojawi się ekranizacja książkowej wersji pisarza H.P. Lovecraft pod tytułem „Color Out of Space”, w której główną rolę zagra Nicolas Cage.

Fabuła filmu oparta jest na historii rodziny, która przeprowadza się do odziedziczonej posiadłości niedaleko Arkham w stanie Massachusetts. Bezskutecznie próbuje uprawiać ziemię, która nie daje żadnych rezultatów. Pewnego wieczoru wszystko jednak się zmienia, kiedy w pobliżu domu spada meteoryt, który posiada tajemnicze właściwości.

Jego pozostałości przenikają do ziemi i po pewnym czasie wszelka fauna i flora zaczyna ulegać niekontrolowanym mutacjom. Efekty wpływu meteorytu zaczyna dostrzegać również rodzina, która zapada na dziwną chorobę.

REKLAMA

Do tej pory powstało kilka niezależnych produkcji opartych na książce „Kolor z przestworzy”, m.in. „Giń, stworze, Giń” z Borisem Karloffem w roli głównej, „Klątwa” w reżyserii Davida Keitha, „Kolor ciemności” wyreżyserowany przez Ivana Zuccona oraz „Kolo” autorstwa Huana Vu.

Oglądając poniższy zwiastun, możecie sami ocenić kolejne podejście do ekranizacji „Color Out of Space”.

Zwiastun

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments