r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKomiksWydanie zbiorcze "Miecz Ardeńczyka" w sprzedaży. Zobacz skany

Wydanie zbiorcze „Miecz Ardeńczyka” w sprzedaży. Zobacz skany

„Miecz Ardeńczyka” – wydanie zbiorcze – to komiks składający się z 4 tomików.

Ta opowieść przeznaczona jest – pomimo specyficznej bajkowej kreski – dla osób dorosłych i starszej młodzieży ze względu na występującą przemoc i krew.

Trzeba przyznać, że historia zapowiada się dość ciekawie. Oczywiście postaramy się jak najszybciej napisać dla Was recenzję…

„Gdy pewnego letniego wieczoru mieszkańcy Chassenoix układają się do snu, w wiosce wybucha pożar wzniecony przez grupę wojowników. Wkrótce okazuje się, że łupieżczą bandą dowodził Kozieł z Przeklętego Lasu, uznawany za martwego czarnoksiężnik, panujący nad cieniami. Jego powrót oznacza, że Nuhy, pan mroku, ożył i będzie pragnął odzyskać swoją czarną zbroję, która zapewni mu panowanie nad światem.”

„Garen, chłopiec marzący o bohaterskich czynach, wyrusza, żeby powiadomić króla o grożącym mu niebezpieczeństwie. Czeka go jednak trudna lekcja, podczas której przekona się, że nawet jeśli legendy pozostają żywe, to ich bohaterowie się starzeją, a zło nie zawsze musi przywdziewać czarną zbroję, w której tak łatwo je rozpoznać.”

Komiks „Miecz Ardeńczyka” (wydanie zbiorcze) został sporządzony na papierze kredowym w pełnym kolorze, w twardej oprawie, o wymiarze 215 x 285 mm i liczy 208 stron…

Cena pojedynczego egzemplarza – z okładki – wynosi 99,99 zł… Opublikowane skany pochodzą z francuskiego wydania.

okładka

[tabby title=”skany”]

{gallery}komiksy/miecz-ardenczyka{/gallery}

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama