r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKomiksCzwarty tom komiksu "Amulet: Ostatnia rada" w sprzedaży

Czwarty tom komiksu „Amulet: Ostatnia rada” w sprzedaży

Czwarty tom komiksu „Amulet” autorstwa Kazu Kibuishiego – uznanego ilustratora, który zasłynął m.in. z okładek do Harry’ego Pottera – w sprzedaży!

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam najnowszy komiks z Planety Komiksów! „Amulet” to seria w klimatach fantasy, skierowana do młodzieży, ale nie tylko!

„Legendarne miasto Cielis jest pełne mrocznych sekretów… Niby wszystko jest w porządku, ale jednak coś nie gra. Emily czuje to całą sobą, gdy wreszcie przybywa do ukrytego wśród chmur miasta. Naszych bohaterów witają opustoszałe ulice, nieliczni, przerażeni mieszkańcy i wszechobecny strach. A to dopiero początek problemów. Rozdzieleni przyjaciele tym razem będą zmuszeni działa na własną rękę. Niektórzy poznają wątpliwe uroki więzienia, inni zajmą się ratowaniem osieroconych smoków… a tymczasem Emily zostanie poddana próbie, która zadecyduje o przyszłości ich wszystkich. Przyszłości, przed którą przestrzegał ją sam Amulet.”

Serię komiksu „Amulet” przetłumaczono już na kilkanaście języków. Wielokrotnie komiks ten gościł już na listach bestsellerów – m.in. New York Times’a i w wielu zestawieniach najlepszych powieści graficznych dla dzieci i młodzieży ostatnich lat.

Do tej pory w serii Amulet ukazały się trzy księgi: Strażniczka, Klątwa Strażniczki oraz Zaginione miasto. Kolejne części w przygotowaniu!

Polecamy gorąco ten komiks! Ilość stron: 224. Cena 49,90 zł

amulet-ksiega-czwarta-ostatnia-rada-okladka

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama