r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinoweNowy film o doktorze Dolittle w kinach

Nowy film o doktorze Dolittle w kinach [Zwiastun]

Już od piątku 17 stycznia w kinach możemy oglądać film oparty na powieści „Podróże Doktora Dolittle”, zatytułowanym po prostu „Doktor Dolittle”.

Fascynujący doktor Dolittle, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami, tym razem występuje jako wdowiec, który po śmierci swojej żony ukrywa się za murami dworku, mając za towarzystwo jedynie liczne zwierzęta.

W chwili jednak, gdy królowa Wiktoria zapada na śmiertelną chorobę, zmuszony sytuacją doktor, postanawia wypłynąć na mityczną wyspę w poszukiwaniu lekarstwa. W trakcie swojej wyprawy odzyskuje dawnego siebie, a także natrafia na dawnych wrogów i liczne niesamowite stworzenia.

Punktem odniesienia dla nowej wersji filmu był „Doktor Dolittle” z 1967 roku i powieść „Podróże Doktora Dolittle” z 1922 roku. W rolę samego doktora Dolittle wciela się Robert Downey Jr, natomiast dodatkowo w centrum akcji pojawia się również chłopiec o nazwisku Stubbins, który zaprzyjaźnia się z doktorem i wyrusza razem z nim w niesamowitą podróż.

Realizacja filmu odbywała się przez producentów takich filmowych hitów jak „Czarownica”, „Alicja w Krainie Czarów” czy „Królewna Śnieżka i Łowca”.

Czy najnowszy film „Doktor Dolittle” odniesie podobny sukces? Będziecie mogli przekonać się o tym sami, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zwiastuna:

Zwiastun

https://youtu.be/O0Fk6Zpqw2s

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama