Reklama

Start Nowinki i informacje Filmy Kinowe Nowy film o doktorze Dolittle w kinach

Nowy film o doktorze Dolittle w kinach [Zwiastun]

Już od piątku 17 stycznia w kinach możemy oglądać film oparty na powieści “Podróże Doktora Dolittle”, zatytułowanym po prostu “Doktor Dolittle”.

Fascynujący doktor Dolittle, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami, tym razem występuje jako wdowiec, który po śmierci swojej żony ukrywa się za murami dworku, mając za towarzystwo jedynie liczne zwierzęta.

W chwili jednak, gdy królowa Wiktoria zapada na śmiertelną chorobę, zmuszony sytuacją doktor, postanawia wypłynąć na mityczną wyspę w poszukiwaniu lekarstwa. W trakcie swojej wyprawy odzyskuje dawnego siebie, a także natrafia na dawnych wrogów i liczne niesamowite stworzenia.

REKLAMA

Punktem odniesienia dla nowej wersji filmu był „Doktor Dolittle” z 1967 roku i powieść „Podróże Doktora Dolittle” z 1922 roku. W rolę samego doktora Dolittle wciela się Robert Downey Jr, natomiast dodatkowo w centrum akcji pojawia się również chłopiec o nazwisku Stubbins, który zaprzyjaźnia się z doktorem i wyrusza razem z nim w niesamowitą podróż.

Realizacja filmu odbywała się przez producentów takich filmowych hitów jak “Czarownica”, “Alicja w Krainie Czarów” czy “Królewna Śnieżka i Łowca”.

Czy najnowszy film “Doktor Dolittle” odniesie podobny sukces? Będziecie mogli przekonać się o tym sami, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zwiastuna:

Zwiastun

Doktor Dolittle - zwiastun

Polecane produkty

Najbliższe koncerty Percival Schuttenbach – Slavny Tur IV [Wideo]

Już od 6 marca zespół Percival Schuttenbach rozpocznie folkową trasę Slavny Tur IV, podczas której na koncertach będziemy mogli usłyszeć tradycyjne pieśni z całego...

Zwiastun “Doliny Bogów” Lecha Majewskiego z Johnem Malkovichem

Na polskim kanale YouTube, należącym do Galapagos Films, kilka dni temu pojawił się polski teaser filmu „Dolina Bogów” w reżyserii Lecha Majewskiego. Produkcja trafi...

Billie Eilish nagrała piosenkę do nowego Bonda! [Wideo]

Tegoroczne walentynki to nie tylko niezwykły czas dla wszystkich zakochanych, ale także dzień premiery piosenki do najnowszego filmu o Agencie 007. Jak już od jakiegoś...

Oskary 2020 – lista laureatów i szczególny występ Billie Eilish

W nocy 10 lutego cały świat poznał wszystkich laureatów z gali rozdania Oscarów 2020. Zobacz pełny występ Billie Eilish oraz listę filmowych pozycji, twórców...

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Autor publikacji

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl