Strona główna Nowinki i informacje Filmy Kinowe Nowa książka i film Donato Carrisiego "W labiryncie"

Nowa książka i film Donato Carrisiego “W labiryncie” [Zwiastun]

Już 26 lutego, nakładem Wydawnictwa Albatros, pojawi się w księgarniach nowa powieść – „W labiryncie” – autora bestsellerów i laureata włoskiego Oscara, Donato Carrisi. Trwa też przedsprzedaż.

„W labiryncie” to niebanalny kryminał, którego fabuła umieszczona została w szpitalu, w którym budzi się Samantha i która nie pamięta nic z tego co się stało. Towarzyszący jej lekarz Green wyjaśnia, że jako trzynastolatka została porwana i była przetrzymywana przez 15 lat w podziemnym więzieniu, gdzie była zmuszana do rozwiązywania zagadek metodą systemu nagród i kar.

Nikt nie zna odpowiedzi na pytanie, jak udało jej się uciec z więzienia, ale pewnym jest fakt, że ten kto ją przetrzymywał przebywa na wolności.

R E K L A M A

W całą sprawę zaangażowany jest również prywatny detektyw Genko, który zobowiązał się przed laty wobec rodziców Samanthy, że odnajdzie ich córkę. W celu rozwikłania tego zagadkowego porwania, detektyw poprosi o pomoc lekarza Greena, aby wspólnie dotrzeć do prawdy ukrytej w głowie dziewczyny.

Czy uda im się wspólnie powstrzymać porywacza, zanim skrzywdzi kolejną ofiarę? Będziecie mogli przekonać się już niebawem, sięgając po egzemplarz powieści lub zaglądając do kin, w których to 28 lutego 2020 r. zacznie się premiera ekranizacji tej powieści, z udziałem Toniego Servillo i Dustina Hoffmana…

Zwiastun

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl