r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy animowaneWieści o Project Itoh... Nieznana data premiery anime Genocidal Organ!

Wieści o Project Itoh… Nieznana data premiery anime Genocidal Organ! [Zwiastun]

Film Genocidal Organ miał trafić do kin jeszcze w październiku 2016. Teraz wiemy, że premiera nieco się przesunie – choć nie wiemy o ile…

Studio Manglobe które pierwotnie zajmowało się tą produkcją anime ogłosiło na początku września bankructwo. Procedura wejdzie w życie w listopadzie, a dług studia sięgnął 4,43 mln dolarów.

Aktualnie filmem i jego dystrybucją w Japonii zajmie się Geno Studio. Nie wiadomo jednak co z samą premierą anime Genocidal Organ…

Anime te to pierwsza powieść nieżyjącego już twórcy, opublikowana w 2007 roku po japońsku i w 2012 – po angielsku. Satoshi Ito, jak brzmi jego prawdziwe nazwisko, zmarł w 2009 roku po długiej walce z rakiem.

Przypomnijmy, że dwa pozostałe anime tj. „The Empire of Corpses” oraz „Harmony” są dostępne na stronach streamingowych takich jak Hulu czy FUNimation. Każdą część reżyserował inny twórca. Genocidal Organ trafiło pod skrzydła Shukou Murasego (Ergo Proxy) w studiu Manglobe, Harmony – Takashiego Nakamury i Michaela Ariasa w Studio 4°C (Berserk: The Golden Age Arc), a The Empire of Corpses – Ryoutarou Makihary w WIT STUDIO (Attack on Titan).

Powieść Genocidal Organ (Gyakukatsu kikan) to pisarski debiut Project Itoh. Opowieść zaczyna się od dnia, w którym Sarajewo zostało zniszczone przez domowej roboty ładunek nuklearny, co spowodowało wybuch kryzysu terrorystycznego na globalną skalę. Europejskie i nie tylko kraje demokratyczne zamieniły się w kraje pod specjalnym nadzorem, uważnie obserwujące każdy aspekt życia swoich obywateli. Świat tonie pod falą zamachów i aktów ludobójstwa. Tajemniczy Amerykanin John Paul wydaje się być odpowiedzialny za zapaść systemu, w którym funkcjonowała cywilizacja. Na jego tropie jest agent wywiadu Clavis Shepherd. Ściga go po zgliszczach znanego nam świata, by odkryć mroczną tajemnicę, leżącą za całym zniszczeniem.

Dodajmy na koniec, że adaptację mangową przygotowuje Gatou Asou…

Teraz zapraszamy do obejrzenia zwiastuna z filmu Genocidal Organ.

Zobacz także:

Plakat

okładka

Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=fk89UGY1kvY

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama