r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinoweShawn Levy nakręci film: "Uncharted"!?

Shawn Levy nakręci film: „Uncharted”!?

Wygląda na to, że filmowa adaptacja gry z Playstation powstaje, ale bardzo powoli.

Przypomnijmy, że początkowo film „Uncharted” był zapowiadany na czerwiec tego roku. Jak wiemy dobrze premiera się nie odbyła, za to produkcja otrzymała nowego reżysera.

Tym razem, za „Uncharted” ma zabrać się Shawn Levy, który ma na koncie m.in. „Noc w muzeum”, ale Sony Pictures nadal boryka się z problemami z produkcją ekranizacji – o czym napiszemy za chwilę.

Scenariusz do filmu nie jest jeszcze gotowy, ale prawdopodobnie będzie podążał za pierwszą częścią konsolowej serii, zatytułowaną Uncharted: Fortuna Drake’a. Przypomnijmy też, że gra ta przedstawia historię łowcy przygód i skarbów – Nathana Drake’a. Wspólnie z dziennikarką Eleną i swoim mentorem Sullym ruszają do Ameryki Południowej aby odkryć zaginione El Dorado…

Do roli głównego bohatera obstawiany był początkowo Mark Wahlberg, który ma już doświadczenie z filmami na motywach gier – chodzi oczywiście o  film „Maxa Payne” w którym zagrał główną rolę. W tej chwili brak jest nawet plotek na temat tego, kto mógłby wcielić się w Indiane Jonesa rodem z konsoli Sony – tak więc czyżby firma Sony miała z tym problemy?

Jak sami widzicie wszystko wskazuje na to, że szybko raczej filmu nie ujrzymy, a szkoda…

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama