r e k l a m a
StartNowinki i informacjeŚwiat KsiążkiKolejny thriller Harlana Cobena "O krok za daleko"

Kolejny thriller Harlana Cobena „O krok za daleko”

Już dziś, 15 listopada w księgarniach ukazał się kolejny sensacyjny thriller autorstwa Harlana Cobena – “O krok za daleko”.

Fabuła powieści opiera się na historii Simona Greena, który od miesięcy bezskutecznie próbuje odnaleźć swoją córkę, Paige. Pewnego dnia trafia w końcu na jej ślad, który prowadzi go do pomnika Lennona w Central Parku, w miejsce gdzie wszelkie okoliczne ćpuny grają dla pieniędzy.

Na jego drodze niespodziewanie staje jednak Aaron, przez którego Paige uciekła, a sama córka Simona znowu znika ojcu z oczu. Mimo to, Simon nie rezygnuje z zamiaru odnalezienia córki, którą chce sprowadzić z powrotem do domu.

Sprawy się jednak komplikują, kiedy w mieszkaniu, w którym pomieszkiwała Paige, zostają znalezione zwłoki Aarona, a żona Simona w stanie krytycznym trafia do szpitala po postrzale. W głowie Simona pojawiają się wówczas pytania dotyczące jego córki i aby na nie odpowiedź będzie musiał się posunąć nawet o krok za daleko.

„O krok za daleko” to znakomicie napisana powieść, która skrywa swoją tajemnicę do samego końca, a liczne zwroty akcji oraz misternie skonstruowana intryga, czynią z niej pozycję literacką z najwyższej półki.

Możecie się o tym przekonać sami!

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama