r e k l a m a
StartNowinki i informacjeŚwiat KsiążkiPremiera stycznia: "Outsider" Stephena Kinga

Premiera stycznia: „Outsider” Stephena Kinga

Niedawno, tj. 30 stycznia wydawnictwo Prószyński i S-ka wprowadziło do sprzedaży kolejną pozycję autora powieści grozy, Stephena Kinga, pt. „Outsider”.

Książka przedstawia niepokojącą i wciągającą opowieść, która opiera się na zbrodni na jedenastoletnim chłopcu, który zostaje znaleziony w miejskim parku.

Zebrane na miejscu zbrodni dowody oraz zeznania świadków, wskazują, że sprawcą jest Terry Maitland, jeden z najbardziej lubianych obywateli Flint City, trener drużyn młodzieżowych, nauczyciel angielskiego oraz mąż i ojciec dwóch córek.

Detektyw Ralph Anderson, nakazuje aresztowanie cenionego trenera, pomimo posiadania przez niego alibi. Wkrótce pojawia się kolejny dowód, pewien ślad DNA i sprawia, że cała sprawa wydaje się oczywista.

Powieść „Outsider” to bestialska zbrodnia, śledztwo pełne znaków zapytania i fabuła, która buduje napięcie i sprawia, że z każdą kolejną stroną staje się „nie do zniesienia”.

Jeśli jesteście ciekawi tej pozycji to możecie wybrać się do najbliższej księgarni albo kupić ją w wybranym przez siebie sklepie internetowym.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama