Strona główna Nowinki i informacje Świat Książki Premiera stycznia: "Outsider" Stephena Kinga

Premiera stycznia: “Outsider” Stephena Kinga

Niedawno, tj. 30 stycznia wydawnictwo Prószyński i S-ka wprowadziło do sprzedaży kolejną pozycję autora powieści grozy, Stephena Kinga, pt. “Outsider”.

Książka przedstawia niepokojącą i wciągającą opowieść, która opiera się na zbrodni na jedenastoletnim chłopcu, który zostaje znaleziony w miejskim parku.

Zebrane na miejscu zbrodni dowody oraz zeznania świadków, wskazują, że sprawcą jest Terry Maitland, jeden z najbardziej lubianych obywateli Flint City, trener drużyn młodzieżowych, nauczyciel angielskiego oraz mąż i ojciec dwóch córek.

R E K L A M A

Detektyw Ralph Anderson, nakazuje aresztowanie cenionego trenera, pomimo posiadania przez niego alibi. Wkrótce pojawia się kolejny dowód, pewien ślad DNA i sprawia, że cała sprawa wydaje się oczywista.

Powieść “Outsider” to bestialska zbrodnia, śledztwo pełne znaków zapytania i fabuła, która buduje napięcie i sprawia, że z każdą kolejną stroną staje się “nie do zniesienia”.

Jeśli jesteście ciekawi tej pozycji to możecie wybrać się do najbliższej księgarni albo kupić ją w wybranym przez siebie sklepie internetowym.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl