Reklama

Start Nowinki i informacje Świat Książki Premiera stycznia: "Outsider" Stephena Kinga

Premiera stycznia: “Outsider” Stephena Kinga

Niedawno, tj. 30 stycznia wydawnictwo Prószyński i S-ka wprowadziło do sprzedaży kolejną pozycję autora powieści grozy, Stephena Kinga, pt. “Outsider”.

Książka przedstawia niepokojącą i wciągającą opowieść, która opiera się na zbrodni na jedenastoletnim chłopcu, który zostaje znaleziony w miejskim parku.

Zebrane na miejscu zbrodni dowody oraz zeznania świadków, wskazują, że sprawcą jest Terry Maitland, jeden z najbardziej lubianych obywateli Flint City, trener drużyn młodzieżowych, nauczyciel angielskiego oraz mąż i ojciec dwóch córek.

REKLAMA

Detektyw Ralph Anderson, nakazuje aresztowanie cenionego trenera, pomimo posiadania przez niego alibi. Wkrótce pojawia się kolejny dowód, pewien ślad DNA i sprawia, że cała sprawa wydaje się oczywista.

Powieść “Outsider” to bestialska zbrodnia, śledztwo pełne znaków zapytania i fabuła, która buduje napięcie i sprawia, że z każdą kolejną stroną staje się “nie do zniesienia”.

Jeśli jesteście ciekawi tej pozycji to możecie wybrać się do najbliższej księgarni albo kupić ją w wybranym przez siebie sklepie internetowym.

Polecane produkty

Najbliższe koncerty Percival Schuttenbach – Slavny Tur IV [Wideo]

Już od 6 marca zespół Percival Schuttenbach rozpocznie folkową trasę Slavny Tur IV, podczas której na koncertach będziemy mogli usłyszeć tradycyjne pieśni z całego...

Zwiastun “Doliny Bogów” Lecha Majewskiego z Johnem Malkovichem

Na polskim kanale YouTube, należącym do Galapagos Films, kilka dni temu pojawił się polski teaser filmu „Dolina Bogów” w reżyserii Lecha Majewskiego. Produkcja trafi...

Billie Eilish nagrała piosenkę do nowego Bonda! [Wideo]

Tegoroczne walentynki to nie tylko niezwykły czas dla wszystkich zakochanych, ale także dzień premiery piosenki do najnowszego filmu o Agencie 007.Jak już od jakiegoś...

Oskary 2020 – lista laureatów i szczególny występ Billie Eilish

W nocy 10 lutego cały świat poznał wszystkich laureatów z gali rozdania Oscarów 2020. Zobacz pełny występ Billie Eilish oraz listę filmowych pozycji, twórców...

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Autor publikacji

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl