Reklama

StartNowinki i informacjeImprezy i targiPierwsze gwiazdy Cieszanów Rock Festiwal

Pierwsze gwiazdy Cieszanów Rock Festiwal

Cieszanów Rock Festiwal na stałe wkomponował się w muzyczny krajobraz Podkarpacia. Właśnie poznaliśmy headlinerów 11. edycji imprezy.

Pierwsze informacje co do tego, jak będzie wyglądał tegoroczny festiwal zostały zaprezentowane podczas specjalnej konferencji prasowej. Największą jak do tej pory zapowiedzianą gwiazdą wydaje się być Me And That Man czyli połączone siły Johna Portera i znanego z grupy Behemoth, Nergala. To nietypowy jak na tych muzyków projekt, łączący elementy bluesa, country i rocka.

W Cieszanowie zobaczymy też takie formacje jak black metalowa Batushka, inspirująca się prawosławnymi obrzędami, punkowe Psy Wojny i Cela Nr 3, a także odkrycie ostatnich miesięcy, trójmiejski rockowy zespół Mulk. Tradycyjnie w ramach festiwalu odbędzie się także przegląd młodych kapel.

REKLAMA

Tegoroczna edycja Cieszanów Rock Festiwal odbędzie się 20-22 sierpnia i będzie miała nową lokalizację – tym razem scena główna stanie po drugiej stronie rzeki Brusienka. Zmieni się też położenie pola namiotowego, które zlokalizowane będzie przy Kąpielisku Wędrowiec. Karnety w cenie od 130 zł można już zakupić poprzez stronę internetową festiwalu.

W oczekiwaniu na koncerty zobaczcie jeden z klimatycznych teledysków Me And That Man:

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Autor publikacji