r e k l a m a
StartNowinki i informacjeŚwiat Książki"World of Warcraft: Kronika" - lektura obowiązkowa dla fanów

„World of Warcraft: Kronika” – lektura obowiązkowa dla fanów

W księgarniach pojawiła się właśnie obowiązkowa pozycja dla fanów uniwersum od Matthew Reinharta – „World of Warcraft: Kronika”.

W obecnym wydaniu kompendium zebrano fakty nie tylko z gier, ale również ze wszystkich dotychczas wydanych powieści, komiksów i opowiadań cyklu.

Wszystko to zostało uporządkowane i połączone spójną, ale także zrozumiałą treścią, która zachwyci zarówno fanów, jak również tych, którzy dopiero zaczynają przygodę ze światem Warcrafta.

Pierwszy tom „World of Warcraft: Kronika” prezentuje tzw. Erę Mitów, w której tworzono kolejne wymiary, napełniano życiem niezliczone planety, a we wszechświecie była obecna bosa rasa tytanów, która na nowo kształtowała oblicze Azeroth.

Kolejne rozdziały opowiadają o rozkwicie i upadku pradawnych imperiów, zdradzają pochodzenie gnomów, krasnoludów, a także ludzi. Śledzą losy pierwszego ludzkiego króla, Thoradina oraz moment powstania ludzkiego imperium i jego podziału na królestwa.

Narodziny Medivha, ostatniego ze Strażników Tirisfal, zakończą pierwszy tom i dadzą początek kolejnym rozdziałom tej wielkiej historii.

Wszystkich, którzy chcieliby wzbogacić swoją biblioteczkę o nową pozycję w postaci książki z serii „World of Warcraft”, zachęcamy do wybrania się do stacjonarnych księgarń lub do zakupu przez internet. Poniżej prezentacja wideo tomu pierwszego kroniki.

Wideo

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama