Reklama

Start Nowinki i informacje Świat Książki "World of Warcraft: Kronika" - lektura obowiązkowa dla fanów

“World of Warcraft: Kronika” – lektura obowiązkowa dla fanów

W księgarniach pojawiła się właśnie obowiązkowa pozycja dla fanów uniwersum od Matthew Reinharta – “World of Warcraft: Kronika”.

W obecnym wydaniu kompendium zebrano fakty nie tylko z gier, ale również ze wszystkich dotychczas wydanych powieści, komiksów i opowiadań cyklu.

Wszystko to zostało uporządkowane i połączone spójną, ale także zrozumiałą treścią, która zachwyci zarówno fanów, jak również tych, którzy dopiero zaczynają przygodę ze światem Warcrafta.

REKLAMA

Pierwszy tom “World of Warcraft: Kronika” prezentuje tzw. Erę Mitów, w której tworzono kolejne wymiary, napełniano życiem niezliczone planety, a we wszechświecie była obecna bosa rasa tytanów, która na nowo kształtowała oblicze Azeroth.

Kolejne rozdziały opowiadają o rozkwicie i upadku pradawnych imperiów, zdradzają pochodzenie gnomów, krasnoludów, a także ludzi. Śledzą losy pierwszego ludzkiego króla, Thoradina oraz moment powstania ludzkiego imperium i jego podziału na królestwa.

Narodziny Medivha, ostatniego ze Strażników Tirisfal, zakończą pierwszy tom i dadzą początek kolejnym rozdziałom tej wielkiej historii.

Wszystkich, którzy chcieliby wzbogacić swoją biblioteczkę o nową pozycję w postaci książki z serii “World of Warcraft”, zachęcamy do wybrania się do stacjonarnych księgarń lub do zakupu przez internet. Poniżej prezentacja wideo tomu pierwszego kroniki.

Wideo

World of Warcraft. Kronika. Tom I | Blizzard Entertainment

Polecane produkty

Najbliższe koncerty Percival Schuttenbach – Slavny Tur IV [Wideo]

Już od 6 marca zespół Percival Schuttenbach rozpocznie folkową trasę Slavny Tur IV, podczas której na koncertach będziemy mogli usłyszeć tradycyjne pieśni z całego...

Zwiastun “Doliny Bogów” Lecha Majewskiego z Johnem Malkovichem

Na polskim kanale YouTube, należącym do Galapagos Films, kilka dni temu pojawił się polski teaser filmu „Dolina Bogów” w reżyserii Lecha Majewskiego. Produkcja trafi...

Billie Eilish nagrała piosenkę do nowego Bonda! [Wideo]

Tegoroczne walentynki to nie tylko niezwykły czas dla wszystkich zakochanych, ale także dzień premiery piosenki do najnowszego filmu o Agencie 007. Jak już od jakiegoś...

Oskary 2020 – lista laureatów i szczególny występ Billie Eilish

W nocy 10 lutego cały świat poznał wszystkich laureatów z gali rozdania Oscarów 2020. Zobacz pełny występ Billie Eilish oraz listę filmowych pozycji, twórców...

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Autor publikacji

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl