Reklama

Start Nowinki i informacje Kino Domowe (seriale) Wkrótce premiera 4. sezonu "Domu z papieru"

Wkrótce premiera 4. sezonu “Domu z papieru”

Poznaliśmy datę premiery 4. sezonu “Domu z papieru” – jednego z najpopularniejszych i najbardziej dochodowych seriali Netflixa. Profesor i jego szajka powrócą już 3 kwietnia 2020 roku.

Dla niektórych podana data może być rozczarowująca, gdyż początkowo premierę przewidywano na styczeń 2020. Niemniej zważając na fakt, że udostępnienie poprzedniej części serii miało miejsce w lipcu 2019, tempo powstawania serialu należy uznać za imponujące.

“Dom z papieru” (La casa del papel) to hiszpańska produkcja, która odniosła duży światowy sukces. Co ciekawe, dwa pierwsze sezony serialu nie są oryginalną produkcją Netflixa. Serial powstał na zlecenie Kanału 3. hiszpańskiej telewizji i tam też można go było obejrzeć, zanim pojawił się na popularnej platformie streamingowej.

REKLAMA

Netflix, zachęcony lokalnym sukcesem serialu, zakupił do niego prawa i postanowił zająć się produkcją serii od 3. sezonu.

Fabuła dwóch pierwszych sezonów serialu opowiada o grupie przestępców, która pod przewodnictwem genialnego El Profesor organizuje napad na Mennicę Hiszpanii. Trzeci sezon to ponowne zjednoczenie bohaterów i jeszcze bardziej śmiały plan napadu – ale tym razem na Bank Hiszpanii.

Kolejny sezon “Domu z papieru”, który obejrzymy w kwietniu to kontynuacja przerwanej w połowie akcji wspomnianego trzeciego sezonu. Jeśli jesteście ciekawi, czy zbuntowani przestępcy zrealizują swój plan oraz jakie twisty fabularne przygotowali dla nas twórcy, to z pewnością warto wyczekiwać do 3 kwietnia przyszłego roku.

A poniżej znajdziecie polski zwiastun z poprzedniego sezonu “Domu z papieru”.

Zwiastun

Dom z papieru: Część 3 | Oficjalny zwiastun | Netflix

Polecane produkty

Najbliższe koncerty Percival Schuttenbach – Slavny Tur IV [Wideo]

Już od 6 marca zespół Percival Schuttenbach rozpocznie folkową trasę Slavny Tur IV, podczas której na koncertach będziemy mogli usłyszeć tradycyjne pieśni z całego...

Zwiastun “Doliny Bogów” Lecha Majewskiego z Johnem Malkovichem

Na polskim kanale YouTube, należącym do Galapagos Films, kilka dni temu pojawił się polski teaser filmu „Dolina Bogów” w reżyserii Lecha Majewskiego. Produkcja trafi...

Billie Eilish nagrała piosenkę do nowego Bonda! [Wideo]

Tegoroczne walentynki to nie tylko niezwykły czas dla wszystkich zakochanych, ale także dzień premiery piosenki do najnowszego filmu o Agencie 007. Jak już od jakiegoś...

Oskary 2020 – lista laureatów i szczególny występ Billie Eilish

W nocy 10 lutego cały świat poznał wszystkich laureatów z gali rozdania Oscarów 2020. Zobacz pełny występ Billie Eilish oraz listę filmowych pozycji, twórców...

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Autor publikacji

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl