r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)Wkrótce premiera 4. sezonu "Domu z papieru"

Wkrótce premiera 4. sezonu „Domu z papieru”

Poznaliśmy datę premiery 4. sezonu „Domu z papieru” – jednego z najpopularniejszych i najbardziej dochodowych seriali Netflixa. Profesor i jego szajka powrócą już 3 kwietnia 2020 roku.

Dla niektórych podana data może być rozczarowująca, gdyż początkowo premierę przewidywano na styczeń 2020. Niemniej zważając na fakt, że udostępnienie poprzedniej części serii miało miejsce w lipcu 2019, tempo powstawania serialu należy uznać za imponujące.

„Dom z papieru” (La casa del papel) to hiszpańska produkcja, która odniosła duży światowy sukces. Co ciekawe, dwa pierwsze sezony serialu nie są oryginalną produkcją Netflixa. Serial powstał na zlecenie Kanału 3. hiszpańskiej telewizji i tam też można go było obejrzeć, zanim pojawił się na popularnej platformie streamingowej.

Netflix, zachęcony lokalnym sukcesem serialu, zakupił do niego prawa i postanowił zająć się produkcją serii od 3. sezonu.

Fabuła dwóch pierwszych sezonów serialu opowiada o grupie przestępców, która pod przewodnictwem genialnego El Profesor organizuje napad na Mennicę Hiszpanii. Trzeci sezon to ponowne zjednoczenie bohaterów i jeszcze bardziej śmiały plan napadu – ale tym razem na Bank Hiszpanii.

Kolejny sezon „Domu z papieru”, który obejrzymy w kwietniu to kontynuacja przerwanej w połowie akcji wspomnianego trzeciego sezonu. Jeśli jesteście ciekawi, czy zbuntowani przestępcy zrealizują swój plan oraz jakie twisty fabularne przygotowali dla nas twórcy, to z pewnością warto wyczekiwać do 3 kwietnia przyszłego roku.

A poniżej znajdziecie polski zwiastun z poprzedniego sezonu “Domu z papieru”.

Zwiastun

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama