r e k l a m a
StartNowinki i informacjeŚwiat KsiążkiWybierzcie się do Katowic na 5. Śląskie Targi Książki

Wybierzcie się do Katowic na 5. Śląskie Targi Książki

Z początkiem grudnia, a dokładnie w dniach 6-8 grudnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się Śląskie Targi Książki.

To już piąta edycja targów, która w swoim programie przewiduje m.in. spotkania z ponad 150 znanymi i nagradzanymi autorami, obszerną ofertę książek przygotowaną przez blisko 170 wystawców, a także warsztaty, spotkania literackie, wystawy oraz atrakcje dla dzieci.

W grupie wystawców znajdą się wydawnictwa tj.: Bukowy Las, Książkowe Klimaty, Muza S.A., Noir Sur Blanc, Non Stop Comics, Timof Comics, Videograf, Wilga, Wydawnictwo Agora, Znak czy Zysk i S-ka.

Natomiast oferta książkowa targów to w głównej mierze nowości i bestsellery wszystkich gatunków literackich, zaczynając od powieści obyczajowych, poprzez kryminały, reportaże, fantastykę, czy poradniki, a kończąc na komiksach i poezji.

Wśród tegorocznych autorów obecnych na targach, będzie można spotkać m.in. Katarzynę Bonda, Wojciecha Chmielarza, Jakuba Szamałka, Piotra Borlika, Janusza Szostaka, Małgorzatę Domagalik, Hannę Bakuła, czy Martę Guzowską.

W przestrzeni targowej, w ramach odpoczynku, będzie można również skorzystać z przygotowanej specjalnie do tego celu strefy relaksu i przyjemnej kawiarni, a w punkcie informacyjnym otrzymać bezpłatny przewodnik, zawierający wszystkie niezbędne informacje tj. mapkę stoisk i scen, listę wystawców czy szczegółowy program.

Wybierzcie się do Katowic :), a w celu wcześniejszego zdobycia większej ilości informacji dotyczących 5. edycji Śląskich Targów Książki zapraszamy na oficjalną stronę poświęconą temu wydarzeniu.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama