Reklama

Start Nowinki i informacje Świat Książki Wybierzcie się do Katowic na 5. Śląskie Targi Książki

Wybierzcie się do Katowic na 5. Śląskie Targi Książki

Z początkiem grudnia, a dokładnie w dniach 6-8 grudnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się Śląskie Targi Książki.

To już piąta edycja targów, która w swoim programie przewiduje m.in. spotkania z ponad 150 znanymi i nagradzanymi autorami, obszerną ofertę książek przygotowaną przez blisko 170 wystawców, a także warsztaty, spotkania literackie, wystawy oraz atrakcje dla dzieci.

W grupie wystawców znajdą się wydawnictwa tj.: Bukowy Las, Książkowe Klimaty, Muza S.A., Noir Sur Blanc, Non Stop Comics, Timof Comics, Videograf, Wilga, Wydawnictwo Agora, Znak czy Zysk i S-ka.

REKLAMA

Natomiast oferta książkowa targów to w głównej mierze nowości i bestsellery wszystkich gatunków literackich, zaczynając od powieści obyczajowych, poprzez kryminały, reportaże, fantastykę, czy poradniki, a kończąc na komiksach i poezji.

Wśród tegorocznych autorów obecnych na targach, będzie można spotkać m.in. Katarzynę Bonda, Wojciecha Chmielarza, Jakuba Szamałka, Piotra Borlika, Janusza Szostaka, Małgorzatę Domagalik, Hannę Bakuła, czy Martę Guzowską.

W przestrzeni targowej, w ramach odpoczynku, będzie można również skorzystać z przygotowanej specjalnie do tego celu strefy relaksu i przyjemnej kawiarni, a w punkcie informacyjnym otrzymać bezpłatny przewodnik, zawierający wszystkie niezbędne informacje tj. mapkę stoisk i scen, listę wystawców czy szczegółowy program.

Wybierzcie się do Katowic :), a w celu wcześniejszego zdobycia większej ilości informacji dotyczących 5. edycji Śląskich Targów Książki zapraszamy na oficjalną stronę poświęconą temu wydarzeniu.

Polecane produkty

Najbliższe koncerty Percival Schuttenbach – Slavny Tur IV [Wideo]

Już od 6 marca zespół Percival Schuttenbach rozpocznie folkową trasę Slavny Tur IV, podczas której na koncertach będziemy mogli usłyszeć tradycyjne pieśni z całego...

Zwiastun “Doliny Bogów” Lecha Majewskiego z Johnem Malkovichem

Na polskim kanale YouTube, należącym do Galapagos Films, kilka dni temu pojawił się polski teaser filmu „Dolina Bogów” w reżyserii Lecha Majewskiego. Produkcja trafi...

Billie Eilish nagrała piosenkę do nowego Bonda! [Wideo]

Tegoroczne walentynki to nie tylko niezwykły czas dla wszystkich zakochanych, ale także dzień premiery piosenki do najnowszego filmu o Agencie 007. Jak już od jakiegoś...

Oskary 2020 – lista laureatów i szczególny występ Billie Eilish

W nocy 10 lutego cały świat poznał wszystkich laureatów z gali rozdania Oscarów 2020. Zobacz pełny występ Billie Eilish oraz listę filmowych pozycji, twórców...

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Autor publikacji

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl