P O L E C A M Y

Nowa opowieść "World of Warcraft - Cisza przed burzą" w sprzedaży

Świat Książki
okładka

Przedwczoraj - 18 lipca - odbyła się premiera książki "World of Warcraft - Cisza przed burzą" autorki Christie Golden. Do przeczytania jest już fragment książki.

Opowieść "Triskel. Gwardia" - Krystyny Chodorowskiej - w sprzedaży

Świat Książki
okładka

W czerwcu odbyła się premiera książki "Triskel. Gwardia" - Krystyny Chodorowskiej. Książka ta zbiera dużo pozytywnych opinii. Sprawdź o czym jest książka i poznaj jej cenę.

"Cyfrak" - nowa powieść Krzysztofa Haladyna już w sprzedaży

Świat Książki
okładka

Za wydanie nowej książki Krzysztofa Haladyna - "Cyfrak" - odpowiada wydawnictwo Fabryka Słów. Nowa opowieść przeniesie czytelników do zdewastowanego świata... Głównym bohaterem jest uzależniony od cyfrowych narkotyków Neth.


Andrzej Sapkowski napisze nową powieść o wiedźminie

Świat Książki
okładka

Podczas warszawskiego Comic Conu Andrzej Sapkowski ujawnił, że napisze kolejną książkę o wiedźminie.

Nowy projekt Sapkowskiego będzie dziewiątą książką ze świata Wiedźmina.

Nowe wydanie książki "Czas zmierzchu". Dmitry Glukhovsky odwiedzi Big Book Festival w Warszawie!

Świat Książki
okładka

Niedawno miało premierę nowe wydanie książki "Czas zmierzchu" Głuchowskiego, zaś 24 czerwca o godz. 18:00 Dmitry Glukhovsky odwiedzi Big Book Festival w Warszawie.

Nowe wydanie jest poprawioną i odświeżoną wersją. Postacią pierwszoplanową powieści jest zawodowy tłumacz, który otrzymuje zlecenie przetłumaczenia dziennika z wyprawy, która miała na celu zdobycie świętych ksiąg Majów. Po pewnym czasie tłumacz ulega coraz większej fascynacji treścią dziennika. Rosję natomiast nawiedzają różne kataklizmy w wyniku których giną tysiące ofiar.

Ostatnia część "Sagi o kotołaku: Ksin na Bagnach Czasu" Konrada T. Lewandowskiego w sprzedaży!

Świat Książki
okładka

W sprzedaży jest już dostępna - ostatnia powieść "Saga o kotołaku - Ksin na Bagnach Czasu" Konrada T. Lewandowskiego, napisana i ukończona po 27 latach od rozstania z serią...

Jak pisze Wydawnictwo Nasza Księgarnia: "w ten sposób dobiega końca jedno z najciekawszych przedsięwzięć literackich w historii polskiej fantasy."...


Książka "Ogień krzyżowy" Nancy Kress w sprzedaży! Pierwszy tom dylogii "Crossfire"

Świat Książki
okładka

7 lutego swoją premierę miała książka Nancy Kress pt. "Ogień krzyżowy"...

Przypomnijmy, że dzięki grafikowi Tomaszowi Morońskiemu dowiedzieliśmy się, że Rebis planuje wydać dylogię "Crossfire" uznanej autorki Nancy Kress. Informowaliśmy o tym fakcie w grudniu 2016 roku. Teraz - pierwszy tom - jest już dostępny w księgarniach tradycyjnych i Internetowych. Dodajmy też, że "Crossfire" ukazało się w latach 2003 - "Ogień krzyżowy" i 2004 - "Próba ogniowa". Poczytajmy opisu Wydawnictwa Rebis...

Powieść "World of WarCraft: Narodziny Hordy" już w księgarniach! Przeczytaj fragment!

Świat Książki
okładka

Wydawnictwo Insignis udostępniło fragment książki "World of WarCraft: Narodziny Hordy" do przeczytania...

Książka "World of WarCraft: Narodziny Hordy" to początek kolekcjonerskiej serii Blizzard Legends, adresowanej do niesamowitych przygód. W ramach Blizzard Legends będą ukazywać się wznowienia najlepszych książek z uniwersum Blizzarda w nowej szacie graficznej.

Rebis zapowiada książki: "Ogień krzyżowy" oraz "Próba ogniowa" - Nancy Kress!

Świat Książki
okładka

Dzięki grafikowi Tomaszowi Morońskiemu dowiedzieliśmy się, że Rebis planuje wydać dylogię "Crossfire" uznanej autorki Nancy Kress.

Nancy Kress to pisarka znana głównie ze świetnych kreacji science fiction. W 1996 w bibliotece Nowej Fantastyki ukazał się cykl Żebracy o genetycznie zmodyfikowanej dziewczynie, potem już w latach 2012-2013 nieistniejące już wydawnictwo Almaz wypuściło w niewielkim nakładzie trylogię Prawdopodobieństwo. I tego by było na tyle - niestety. A wielkie szkoda, ponieważ autorka od lat zgarnia nominacje i laury za napisane swoje książki do Nebuli, Hugo czy Campbella...