r e k l a m a
StartNowinki i informacjeMuzykaDJ Avicii w Polsce! Bilety tańsze o 50 procent z T-Mobile! 15...

DJ Avicii w Polsce! Bilety tańsze o 50 procent z T-Mobile! 15 lipiec 2016 – Stadion Energa Gdańsk! [Wideo]

Zgodnie z zapowiedziami T-Mobile rozkręci wraz z różnymi artystami wszystkich kochających dobre, w tym elektroniczne brzmienia… Pierwszy na liście z artystów jest DJ Avicii, który zagra jedyny koncert w Polsce na stadionie Energa Gdańsk!

T-Mobile przygotował kampanię promującą to wydarzenie, a także 50 procent zniżki na bilety dla swoich klientów oraz live streaming z koncertu. W ramach Music Power Explosion, który odbędzie się 15 lipca na Stadionie Energa Gdańsk wystąpią również m.in.: Felixa Jaehn czy grupa Modestep.

Wszyscy klienci T-Mobile mogą skorzystać z 50 procentowej zniżki na zakup biletów na Music Power Explosion. Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści Avicii pod numer 80557, a otrzymany kod wykorzystać podczas kupna wejściówek na stronie www.bilety.imprezyprestige.com.

Ci, którym nie uda się dotrzeć na gdański koncert DJ-a Avicii będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu dzięki transmisji na żywo – wszystko to na swojej platformie www.electronicbeats.pl – transmisja koncertu na żywo – dla wszystkich.

Info:

Godzina 22:30 – 15 lipiec 2016!

Zobacz również:

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama