r e k l a m a
StartNowinki i informacjeMuzykaT-Mobile Electronic Beats TV: całodobowo w Internecie!

T-Mobile Electronic Beats TV: całodobowo w Internecie!

T-Mobile stworzył unikalną platformę www dla miłośników dobrych dźwięków i nowoczesnego stylu życia, na której użytkownicy będą mogli na bieżąco śledzić społeczność Electronic Beats…

Ponadto znajdziemy w niej wywiady z artystami, relacje z wydarzeń, a także internetową telewizję Electronic Beats TV, dostępną całą dobę. Pod szyldem Electronic Beats już odbywają się m.in. cykliczne wydarzenia muzyczne i kulturalne.

Projekt angażował takie gwiazdy jak Boy George, Roisin Murphy, Disclosure czy David Gahan. Electronic Beats znany jest także polskiej publiczności, która do tej pory miała możliwość uczestniczyć już w 5 edycjach festiwalu w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu, gdzie wystąpili m.in. Metronomy, Groove Armada, José Gonzalez, The Drums, Modeselektor czy Dizzee Rascal.

Nowy serwis www.electronicbeats.pl to miejsce dedykowane wszystkim, którzy chętnie czerpią inspiracje ze świata, interesują się muzyką, nowymi technologiami, sztuką, a także najnowszymi trendami. Odwiedzający portal znajdą w nim interesujące treści, w tym najnowsze informacje ze świata muzyki, ekskluzywne wywiady z artystami, recenzje premierowych wydawnictw, relacje z festiwali, inspirujące artykuły, jak również liczne aktywacje i konkursy dla użytkowników. Co więcej, dzięki nieprzerwanej emisji w telewizji internetowej Electronic Beats TV, specjalnie wyselekcjonowana muzyka będzie dostępna zawsze, w dowolnym momencie dla każdego.

T-Mobile, zwracając się bezpośrednio do młodych ludzi, jeszcze mocniej angażuje się w działalność festiwalową. W 2016 roku sceny Electronic Beats zagoszczą na popularnych polskich festiwalach – w tym OFF Festival, Audioriver oraz Up To Date.

Dla tych miłośników dobrych brzmień, którym nie uda się uczestniczyć w letnich wydarzeniach, T-Mobile Electronic Beats zapewni najwyższej jakości transmisję na żywo z wybranych koncertów, wywiady z artystami i relacje – także te zakulisowe.

Warto dodać, że dla widzów 4Fun TV oraz 4Fun Fit Dance przygotowano specjalne pasmo Electronic Beats, które emitowane jest od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych…

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama