r e k l a m a
StartNowinki i informacjeMuzykaPink Floyd: THE WALL LIVE ORCHESTRA w Polsce! 5 koncertów w wrześniu...

Pink Floyd: THE WALL LIVE ORCHESTRA w Polsce! 5 koncertów w wrześniu 2016!

The Wall Live Orchestra to z pewnością kultowe dzieło Pink Floyd w wersji rockowo-symfonicznej…

Po raz pierwszy w Polsce, niezwykły show The Wall Live Orchestra dostarczy niezapomnianych przeżyć nie tylko wiernym fanom grupy Pink Floyd.

Zupełnie nowe, symfoniczne aranżacje przebojowych utworów, spektakularne efekty świetlne, doskonałe nagłośnienie oraz rejestrowane w czasie rzeczywistym video na wielkim ekranie – wszystko to składa się na unikalne, multimedialne widowisko w formie monumentalnej rock opery! Odśwież wspomnienia młodzieńczego buntu i wraz z muzykami zaśpiewaj słynny protest song „We don’t need no education”!

The Wall – 34 lata po debiucie filmu w reżyserii Alana Parkera – kultowy concept album grupy Pink Floyd dziś w całości na żywo w zupełnie nowej i powalającej odsłonie! Imponująca orkiestracja na żywo z przeszło siedemdziesięcioma artystami na scenie uwydatnia połączenie rocka i muzyki poważnej, tym samym zabierając publiczność z powrotem do oryginalnej wersji The Wall. Wideo na żywo wyświetlane na wielkim ekranie na scenie oraz niezwykła oprawa świetlna dodają głębi emocjom, przybliżając publiczność do występujących muzyków i wokalistów.

Z ponad dwustoma występami na koncie zespół zasłużenie zdobył tytuł najlepszego Pink Floyd tribute bandu we Włoszech. Dotarcie do dzisiejszego standardu występów zajęło trochę czasu. Przez lata przywiązywano uwagę do najmniejszych detali, przez co aranżacje stały się niewiarygodnie dokładne i drobiazgowe: brzmienie, atmosfera i doświadczenie zdobyte na setkach koncertów – wszystko składa się na imponujący rezultat. Pomysł wystawienia The Wall z orkiestrą symfoniczną udało się zrealizować w 2012 roku: trzydziesta rocznica wydania albumu wisiała w powietrzu a fanów ogarnęła ekscytacja. Za reżyserię koncertu odpowiada Emiliano Galigani, producent i reżyser filmowy, posiadający na swoim koncie wiele projektów w latach 2000-2016, m.in. musicale Welcome to the Machine oraz Jesus Christ Superstar. Orkiestra prowadzona będzie pod batutą Simone Giusti.

Zespół o projekcie:

„Potrzebowaliśmy czegoś innego, show w którym szacunek do muzyki i oryginalnych aranżacji spotka się z siłą brzmienia pełnowymiarowej orkiestry. Profesjonalna transmisja video live oraz biegłość w projektowaniu brzmienia i oprawy świetlnej zagwarantuje każdej osobie spośród publiczności możliwość przeżywania tego, co dzieje się na scenie. Tak narodził się pomysł: nie chcieliśmy ponownie wystawiać ogranego show, nie chcieliśmy też niczego podobnego do wielu innych projektów, dlatego stworzyliśmy zupełnie oryginalne Floydowe doświadczenie – mieszając film, album, efekty świetlne, transmisję wideo live, oraz oczywiście muzykę na żywo!”

Podczas koncertów polska publiczność może spodziewać się długiego i bogatego występu podzielonego na dwa akty, który przedstawiając własną interpretację The Wall spełni wymagania nawet najbardziej zagorzałych fanów grupy Pink Floyd.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje
 
Azoty Arena
Władysława Szafera 3/5/7
Szczecin
  • 17 wrzesień 2016, godz. 19:00
 
MTP – Poznań Congress Center
Głogowska 14
Poznań
  • 18 wrzesień 2016, godz. 19:00

 
Hala Sportowo-Widowiskowa w Toruniu
Bema 73-89
Toruń
  • 19 wrzesień 2016, godz. 19:00

 
Arena Gdynia
Górskiego 8
Gdynia
  • 20 wrzesień 2016, godz. 19:00

 
Hala Orbita
ul. Wejherowska 34
Wrocław
  • 24 wrzesień 2016, godz. 20:00

Ceny biletów:

  • 90 zł, 150 zł

Sprzedaż internetowa: www.ebilet.pl

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama