r e k l a m a
StartNowinki i informacjeMuzykaDub Fx wraca do polski na 5 koncertów! 5-9 październik 2016!

Dub Fx wraca do polski na 5 koncertów! 5-9 październik 2016!

W związku z wydaniem najnowszego albumu „Thinking clear” (sierpień 2016), DUB zaprezentuje mieszankę nowych dźwięków i klasyki, która uczyniła go dzięki YouTube powszechnie rozpoznawalnym na świecie.

Od 2006 DUB FX zdominował świat ulicznego performance’u jako artysta wykorzystujący jedynie swój głos i tzw. „loop station”, urządzenia do zapętlania dźwięków. Tego października wspierać go będzie zespół grający na żywo, który wniesie dodatkowego ducha do jego zwyczajowego połączenia reggae, hip-hopu, jungle i jazzu.

DUB występował w ponad 40 krajach i na niemal wszystkich największych festiwalach świata, włącznie z Glastonbury, Coachella, Sziget, Boomtown, Shambala i Exit.

„Naprawdę nie mogę się doczekać przyjazdu i zagrania nowych dźwięków w Europie! Koncertowanie i robienie muzyki, to jest to, czym się zajmuję. Robię to od 10 lat i czuję, że staję się coraz lepszy. Chłopaki z zespołu pomogli mi nagrać nowy album i jestem niesamowicie dumny z tego, jak dobrze brzmi, zarówno na żywo, jak i na płycie”.

DUB FX potrafi poruszać społeczne, polityczne i duchowe motywy w taki sposób, by pozostawić człowieka pozytywnie zainspirowanym. Nowa jakość muzyki granej na żywo do jego oryginalnego beat boxingu sprawi, że jego unikalne brzmienie wyśle was w hipnotyczną podróż.

Informacje

DUB FX live tour 2016 – serdecznie zapraszamy:

  • 5.10 Kwadrat – Kraków
  • 6.10 Pralnia – Wrocław
  • 7.10 Eskulap – Poznań
  • 8.10 B90 – Gdańsk
  • 9.10 Niebo – Warszawa

Ceny biletów:

  • 55 zł

Sprzedaż internetowa: www.biletin.pl

Plakat

Dub Fx wraca do polski na 5 koncertów! 5-9 październik 2016!

{tab Wideo}

https://www.youtube.com/watch?v=WhBoR_tgXCI

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama