r e k l a m a
StartNowinki i informacjeMuzykaDrugi koncert: Lady Pank "35 lat na scenie" - 16 grudzień 2016...

Drugi koncert: Lady Pank „35 lat na scenie” – 16 grudzień 2016 Warszawa – Stodoła!

W 2016 roku przypada jubileusz 35-lecia istnienia jednego z najważniejszych zespołów polskiej sceny rockowej – Lady Pank.

Z tej okazji przygotowywany jest szereg wydarzeń medialnych i jubileuszowa trasa koncertowa, w ramach której kultowa grupa zagrała w kwietniu w klubie Stodoła. Po wyprzedaniu tego wydarzenia, zespół jeszcze raz zagra dla warszawskiej publiczności 16 grudnia.

Lady Pank to grupa kultowa, legenda, klasyka. Zespół założony został w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej uznanych i uzdolnionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która, z krótkimi przerwami, już od 35 lat błyszczy na polskiej scenie muzycznej.

lady-pank-16-grudzien-2016-stodola-warszawa-grafika

Ich przeboje Mniej Niż Zero, Kryzysowa Narzeczona, Tańcz Głupia, Tańcz, Zamki na Piasku, Zawsze Tam, Gdzie Ty, Wciąż Bardziej Obcy, Zostawcie Titanica, Marchewkowe Pole, Na Co Komu Dziś czy Stacja Warszawa na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już dwa pokolenia słuchaczy.

Koncerty Lady Pank to prawie dwugodzinna lawina przebojów, które zna każdy.  Eksplozja energii, niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza i charyzmatyczny wokal Panasewicza sprawiają, że tłumy zgromadzone na koncertach szaleją.

Na bis jubileuszowego koncertu Lady Pank zapraszamy 16 grudnia 2016!

Informacje

Klub Stodoła
ul. Batorego 10
Warszawa

16 grudzień 2016, godz. 20:00

Ceny biletów:

57 zł (przedsprzedaż), 64 zł (od 25 listopada)

Sprzedaż internetowa: www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama