Reklama

StartNowinki i informacjeFilmy KinoweThe Division doczeka się pełnometrażowego filmu - główną rolę zagra Jake Gyllenhaal?!

The Division doczeka się pełnometrażowego filmu – główną rolę zagra Jake Gyllenhaal?!

Po tym, jak gra “Tom Clancy’s The Division” stała się najszybciej sprzedającą się grą Ubisoftu – producent gry postanowił kuć żelazo póki gorące…

Wygląda na to, że w kinach pojawi się nie tylko Assassin’s Creed, ale także inna z popularnych marek Ubisoftu – The Division. Tak i to niezależnie od tego czy Assassin’s Creed przypadnie graczom oraz widzom do gustu czy nie, to w kinach i tak zamelduje się więcej marek od francuskiego wydawnictwa. Już wcześniej mówiło się o obrazie opartym na licencji Splintert Cell…

Ubisoft zapowiada przeniesienie gry na ekran kinowy. Projekt ma już nawet gwiazdę. Jest nią Jake Gyllenhaal, który nie tylko w filmie wystąpi ale również będzie jego współproducentem.

REKLAMA

Dla Gyllenhaala nie jest to pierwsza przygoda z adaptacjami gier wideo. Kilka lat temu był gwiazdą “Księcia Persji: Piasków Czasu”. Projekt miał być pierwszą częścią cyklu, ale kontynuacja do dziś nie powstała.

Obecnie trwają poszukiwania odpowiedniego scenarzysty filmowego “The Division”.

Zobacz także:

Polecane produkty

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Autor publikacji

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl