r e k l a m a
StartNowinki i informacjeMuzykaMuzyka bez reklam z Tuba.FM - nowe aplikacje na Android i Windows...

Muzyka bez reklam z Tuba.FM – nowe aplikacje na Android i Windows 10!

Grupa Radiowa Agory uruchomiła wersję Premium internetowego radia Tuba.FM – umożliwia dostęp do legalnej muzyki bez reklam. Oczywiście nie zrezygnowano z udostępniania serwisu i aplikacji również całkowicie za darmo…

Dostęp do radia internetowego Tuba.FM w wersji Premium daje możliwość wyłączenia dodatkowych reklam audio i wideo emitowanych w trakcie odtwarzania muzyki. Z nowej oferty można skorzystać na stronie www.tuba.fm oraz w aplikacjach mobilnych Tuba.FM na urządzenia z systemem Android, iOS oraz Windows 10.

tuba-fm-na-smartfony-2016-grafika

Miesięczny dostęp do Tuba.FM w wersji Premium na www i w aplikacji kosztuje 3,99 zł, a przy zakupie na dłuższy okres – wynosi poniżej 10 groszy dziennie. Zakup nowej oferty jest możliwy na stronie Tuba.FM za pomocą SMS-a, karty płatniczej lub przelewu internetowego.

Obydwie aplikacje mobilne zostały całkowicie przebudowane i przeprojektowane – zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google’a i Microsoftu – tak, aby były bardziej funkcjonalne, niezawodne i atrakcyjne wizualnie. Pojawiły się też w nich nowe funkcje, m.in. obsługa kont Premium dla zalogowanych użytkowników oraz lista „ostatnio słuchanych” stacji.

Nowa aplikacja Tuba.FM na system Android zyskała całkowicie nowy odtwarzacz, który zapewnia dużo szybsze uruchamianie i płynny streaming muzyki – zarówno w połączeniu WiFi, jak i komórkowym, a interfejs graficzny aplikacji – zgodny z „material design” – obsługuje pionową i poziomą orientację ekranu, płynnie dostosowując się do rozdzielczości telefonu lub tabletu.

Z kolei Tuba.FM na system Windows 10 stała się aplikacją uniwersalną, co oznacza, że działa zarówno na komputerach, jak i tabletach oraz telefonach z najnowszym systemem operacyjnym Windows 10. Aplikacja powstała we współpracy z firmą Microsoft i jest jedną z pierwszych tak zaawansowanych polskich aplikacji na ten system.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama