r e k l a m a
StartNowinki i informacjeŚwiat KsiążkiPremiera książki fantasy "Planeta. Tom 1"

Premiera książki fantasy „Planeta. Tom 1”

Już dziś, 04 października ukazała się w księgarniach książka fantasy autorstwa Michaela Mammaya – „Planeta. Tom 1”.

Kiedy emerytowany bohater wojenny, pułkownik Carl Butler, odpowiada na wezwanie starego i potężnego przyjaciela, zdaje sobie sprawę, że stoi za tym wszystkim dość duża sprawa. Okazuje się bowiem, że w Bazie Kappa, stacji kosmicznej orbitującej wokół planety zniszczonej w wyniku działań bojowych, zaginął syn wysokiego rangą radnego. Jedyny punkt zaczepienia to informacja, że młody porucznik został ranny i ewakuowany, ale bez potwierdzenia, że dotarł do placówki medycznej.

Carl Butler odkrywa bardzo szybko, że Baza Kappa to swoistego rodzaju labirynt ślepych zaułków, gdzie nieustannie ktoś sabotuje podejmowane przez niego działania, sprawiając że dowódca szpitala wojskowego gra na zwłokę, szef sił specjalnych odmawia przybycia na miejsce wydarzeń, uniemożliwione jest dotarcie do świadków, a istotne dane przepadają.

Pułkownik nie ma wyboru i musi stawić czoła przeciwnikom, udowadniając wykorzystanie strefy walk jako przykrywki do realizacji innych planów, zachowując przy tym swoje własne życie.

„Planeta. Tom 1” to mieszanka detektywistycznej powieści z militarną science fiction, która wzbudzi w czytelniku wiele emocji.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama