Dawid Podsiadło wyruszy w akustyczną trasę [Wideo]

0

Nie milkną jeszcze echa sobotniego koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na wypełnionym po brzegi Stadionie Narodowym, a już ten pierwszy zapowiada kolejną trasę koncertową, zaplanowaną na pierwszą połowę przyszłego roku.

Seria koncertów pod nazwą “Leśna Muzyka” obejmie 14 miast – rozpocznie się 28 stycznia w Zabrzu i zakończy 28 kwietnia we Wrocławiu. Będzie to szczególna trasa w karierze Podsiadły, bo w całości akustyczna. Jak zdradził muzyk, pojawią się nowe, niespotykane dotąd na jego koncertach instrumenty, ciekawe aranżacje, a repertuar zostanie poszerzony o większą liczbę coverów. Być może doczekamy się nawet jakiejś nowej kompozycji, bo ruszają już przygotowania do nowej płyty Dawida.

Sprzedaż biletów na zapowiedziane koncerty rusza już 4 października o godz. 11, natomiast za pośrednictwem Allegro będzie można je nabyć dzień wcześniej. Szczegóły trasy można znaleźć na facebookowym profilu artysty.

R E K L A M A

Nawiązując do zapowiedzi, przypomnijmy występ podczas tegorocznej gali wręczenia Fryderyków, gdzie mogliśmy się przekonać, jak najpopularniejszy polski wokalista wypada w akustycznej oprawie, wykonując “Matyldę” z ostatniej płyty.

https://www.youtube.com/watch?v=zk8eS2LIHrM

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o