“Książki na drogę” – portal tworzony przez czytelników

0

“Książki na drogę” to nowy portal literacko-podróżniczy, stworzony przez Stowarzyszenie Dziki Bez, którego celem jest geograficzne łączenie miejsc z książkami.

Każdy czytelnik może stać się współtwórcą informacji zamieszczanych na portalu, poprzez wypełnienie formularza na stronie ksiązkinadroge.pl.

Treść informacji w głównej mierze opierać się będzie o treści książek, które przedstawiają rodzinne miasta czytelników, znane polskie wsie, ulubione wakacyjne miejsca, czy fabuły, które rozgrywają się wzdłuż dróg, rzek, lasów i gór.

R E K L A M A

Celem portalu jest dostarczenie pomysłów na popołudniowe wycieczki, czy inspiracje do planowania nietypowych wypraw. Informacje zgromadzone w ramach portalu, pozwolą na lepsze postrzeganie otoczenia, z którym przeważnie mamy do czynienia na co dzień.

Potrzeba powstania Stowarzyszenia Dziki Bez pojawiła się z myślą stworzenia przestrzeni do realizowania autorskich pomysłów, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami oraz wspólnego doskonalenia się. Jego działalność opiera się o różne obszary związane z kulturą, sztuką i nauką, pozwalając na poszukiwania nowych dróg rozwoju, co ostatecznie doprowadziło do realizacji czterech edycji Festiwalu Myśli Abstrakcyjnej, czy Kolonii dla dorosłych, a obecnie na planowaniu działań zmierzających do stworzenia portalu literacko-podróżniczego.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o