r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinoweŁącznie powstaną dwa nowe filmy "Matrix"

Łącznie powstaną dwa nowe filmy „Matrix”

Kilka miesięcy temu światem kina wstrząsnęła wiadomość o kontynuacji kultowej serii filmów „Matrix”. Jak się okazuje Warner Bros łącznie tworzy, nie jeden, a aż dwa nowe filmy.

Pisaliśmy i to całkiem niedawno, że kolejna, czwarta część filmu „Matrix” powstaje dzięki m.in. Lany Wachowski, która ma odpowiadać za scenariusz, ale i również za reżyserię przyszłego filmu.

Teraz wiadomo, że – jak podaje Zak Penn, amerykański scenarzysta znany z filmu „Player One” Stevena Spielberga z 2018 roku – on sam przygotował jeden z dwóch nowych i zaakceptowanych scenariuszy, ale nie do sequela nad którym to pracuje wspomniana Lana Wachowski. Niestety, na chwilę obecną nic więcej na temat jego nowego filmu, oprócz, że ma zostać osadzony we wczesnym miejscu uniwersum „Matrixa”, nie wiemy.

Za to, co pewien czas, dowiadujemy się o nowych aktorach, którzy dołączają do obsady czwartej części przygotowywanej przez autorkę filmów z serii „Matrix”, a jednym z nich jest Neil Patrick Harris. Kogo zagra aktor, który zdobył największą popularność dzięki roli w „Jak poznałem Waszą matkę?”. Tego póki co również nie wiemy, jak podobnie nic na temat fabuły filmu, która jest trzymana przez twórców w ścisłej tajemnicy.

Przypomnijmy, że także udział w najbliższej, nowej produkcji potwierdzili znani aktorzy fanom „Matrixa”, tj. Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss odgrywający w poprzednich odcinkach serii role Neo i Trinity.

Z kolei, Jada Pinkett Smith – czyli filmowa Niobe – ponoć już negocjuje warunki współpracy, ale wciąż nie wiadomo co z Laurencem Fishburne, który fanom serii filmów „Matrix” jest znany z roli Morfeusza.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama