Amanda Seyfried dołącza do obsady nowego filmu Davida Finchera

0

Amerykańska gwiazda Amanda Seyfried, znana np. z “Anon” i “First reformed”, dołączyła do obsady nowego filmu Davida Finchera.  Nowy film pt. “Mank” będzie dostępny na platformie Netflix.

“Mank” to historia o Hermanie Mankiewiczu, twórcy scenariusza do kultowego “Obywatela Kane’a”. Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, przypuszcza się jednak, że będziemy śledzić proces powstawania legendarnego dzieła wraz ze szczególnym uwzględnieniem pracy Mankiewicza i jej wpływu na ostateczny sukces filmu.

David Fincher – reżyser “Mank” – przygotuje film na podstawie scenariusza sporządzonego przed laty przez jego nieżyjącego już dzisiaj ojca. W obsadzie filmu znaleźli się również m.in. Lily Collins oraz Gary Oldman, który ma zagrać tytułową rolę.

R E K L A M A

Produkcja ta ma być pierwszą produkcją długometrażową Davida Finchera od 2014 roku, kiedy to nakręcił dobrze przyjętą “Zaginioną Dziewczynę”.

Przypomnijmy na koniec, że David Fincher już od jakiegoś czasu współpracuje z Netflixem, kręcąc pojedyncze odcinki lub całe sezony seriali, w tym tak znamienitych produkcji, jak “Mindhunter” czy “House of Cards”.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o