r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)Amanda Seyfried dołącza do obsady nowego filmu Davida Finchera

Amanda Seyfried dołącza do obsady nowego filmu Davida Finchera

Amerykańska gwiazda Amanda Seyfried, znana np. z „Anon” i „First reformed”, dołączyła do obsady nowego filmu Davida Finchera.  Nowy film pt. „Mank” będzie dostępny na platformie Netflix.

„Mank” to historia o Hermanie Mankiewiczu, twórcy scenariusza do kultowego „Obywatela Kane’a”. Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, przypuszcza się jednak, że będziemy śledzić proces powstawania legendarnego dzieła wraz ze szczególnym uwzględnieniem pracy Mankiewicza i jej wpływu na ostateczny sukces filmu.

David Fincher – reżyser „Mank” – przygotuje film na podstawie scenariusza sporządzonego przed laty przez jego nieżyjącego już dzisiaj ojca. W obsadzie filmu znaleźli się również m.in. Lily Collins oraz Gary Oldman, który ma zagrać tytułową rolę.

Produkcja ta ma być pierwszą produkcją długometrażową Davida Finchera od 2014 roku, kiedy to nakręcił dobrze przyjętą „Zaginioną Dziewczynę”.

Przypomnijmy na koniec, że David Fincher już od jakiegoś czasu współpracuje z Netflixem, kręcąc pojedyncze odcinki lub całe sezony seriali, w tym tak znamienitych produkcji, jak „Mindhunter” czy „House of Cards”.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama