r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKomiksAsteriks - 37 tom - Asteriks w Italii w sprzedaży

Asteriks – 37 tom – Asteriks w Italii w sprzedaży

„Asteriks w Italli” – tak brzmi najnowszy tytuł lubianej komiksowej serii.

Postacie stworzone przez René Goscinnego i Alberta Uderzo powracają. Nowy album został napisany przez Jean-Yvesa Ferriego i narysowany przez Didiera Conrada.

Historia nowego tomu rozpoczyna się w Rzymie, w chwili gdy Juliusz Cezar ogłasza wielki wyścig rydwanów wzdłuż Półwyspu Italijskiego otwarty dla wszystkich narodów Znanego Świata. Rywalizacja ma potwierdzić prestiż Rzymu, jedność ludów całego półwyspu, ale jednocześnie ma być świadectwem jakości doskonałych i wspaniałych publicznych dróg rzymskich, na które ostatnio mieszkańcy, nie wiedzieć czemu, coraz częściej zaczęli narzekać. Do wzięcia udziału w tych zawodach jest wielu chętnych – nie może zabraknąć tam także Asteriksa i Obeliksa! Czy naszym bohaterom uda się dać łupnia Rzymianom na ich terenie i czy zdobędą zwycięski puchar?

Przypomnijmy, że seria francuskich komiksów została wymyślona w 1959 r. przez scenarzystę i mistrza humoru René Goscinny’ego oraz rysownika Alberta Uderzo.

Komiks „Asteriks w Italii – tom 37” został  sporządzony na papierze – w kolorze – o wymiarze 215 x 290 mm i liczy 48 stron…

Cena pojedynczego egzemplarza – z okładki – wynosi 19,99 zł…

 

okładka

[tabby title=”skany”]

{gallery}komiksy/asteriks/asteriks-w-italii{/gallery}

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama