r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)"Kriss de Valnor i Władczyni Lasów" - zwiastun fanowskiego filmu osadzonego w...

„Kriss de Valnor i Władczyni Lasów” – zwiastun fanowskiego filmu osadzonego w świecie Thorgala

Trzy lata temu rozpoczęto prace nad fanowskim filmem „Kriss de Valnor i Władczyni Lasów”. Teraz, produkcja ta jest już niemal gotowa.

Jakiś czas temu opublikowano też zwiastun tego fanowskiego filmu.

Produkcja ta została zainspirowana albumem „Thorgal: Władca gór” Grzegorza Rosińskiego i Jeana Van Hamme’a,

Przypomnijmy, że fabuła komiksu opowiada o losach Uroborosa zanim znalazł go Thorgal. Tym razem ten magiczny pierścień, który w połączeniu z wodą daje władzę nad czasem, trafia w ręce Kriss de Valnor. Przypadkowe znalezisko wplątuje ją w historię tragicznej miłości Mojmiry i Derwana.

„Nasza najnowsza produkcja – Kriss de Valnor jest już prawie gotowa! Niebawem ruszymy ze zbiórką pieniędzy na jednym z portali crowdfundingowych. Zebrane fundusze przeznaczymy na udźwiękowienie i promocję filmu, a dodatkowo dla fanów serii „Thorgal” przygotujemy wyjątkową niespodziankę!”

W głównych rolach wystąpią Ada Neyman (Kriss De Valnor), Ewa Kasprzyk (Valdemena), Magda Dembkowska (Mojmira), Włodek Dembkowski (Derwan).

Pomysłodawczyniami i głównymi twórczyniami filmu są Siostry Bui – Julia i Maï Bui Ngoc, które od wielu lat kręcą produkcje krótkometrażowe, video arty i teledyski.

Nie możemy się doczekać, a Wy?

Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=AGWTaSjovDA

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama