r e k l a m a
StartNowinki i informacjeKino Domowe (seriale)Nightflyers - nadchodzi nowy serial na podstawie noweli George’a R.R. Martina

Nightflyers – nadchodzi nowy serial na podstawie noweli George’a R.R. Martina [Zwiastun]

Netflix zapowiedział kolejny serial z gatunku Sci-Fi: „Nightflyers” – oparty na powieści George’a R.R. Martina pt. „Wędrowcy”.

Sprawdź fabułę serialu zainspirowaną twórczością autora „Gry o tron”.

Serial opowie historię w której to załoga złożona z różnych naukowców i odkrywców na pokładzie supernowoczesnego statku kosmicznego wyrusza na poszukiwania obcych form życia, które mogą być ostatnią nadzieją dla zagrożonej zagładą ludzkości. Zadaniem członków załogi będzie przechwycenie pojazdu obcej cywilizacji… To ostatnia szansa na to, by uratować Ziemię przed zniszczeniem, niestety na drodze ku powodzeniu misji stanie jednak zbuntowana sztuczna inteligencja.

„Serial na podstawie noweli George’a R.R. Martina. W przeddzień zniszczenia Ziemi ekipa badaczy wyrusza w podróż na pokładzie supernowoczesnego statku kosmicznego Nightflyer. Ich misją jest przejęcie statku obcych, w których rękach może znajdować się klucz do przetrwania ludzkości.”

Pierwszy sezon seriali ma składać się z 10 odcinków. Producentami obrazu zostali Robert Jaffe i Andrew McCarthy, a za scenariusz odpowiada Jeff Buhler.

Koniecznie obejrzyjcie zwiastun!

Strona serialu: tutaj!

Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=FU8F4mVwVfw

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama