r e k l a m a
StartNowinki i informacjeGry karciane i planszoweEpicWorld Gra Fabularna ufundowana! Zbiórka jeszcze trwa!

EpicWorld Gra Fabularna ufundowana! Zbiórka jeszcze trwa! [Wideo]

Na Wspieram.to trwa zbiórka pieniędzy na wydanie gry fabularnej EpicWorld autorstwa Rafała Olszaka.

Choć gra została już ufundowana, pozostały jeszcze dwa progi…

Na chwilę obecną, na koncie autora gry EpicWorld jest już ponad 17 000 złotych, co stanowi 1072% celu głównego (wydania gry). Warto dodać, że gra ta to już szósty podręcznik RPG autora, który łączy konwencję science fiction z dark fantasy.

Sprawdźmy co pisze autor o samej grze:

„Snując swoje opowieści gracze mogą inspirować się takimi produkcjami jak Avatar, Matrix czy Westworld, bo w tych dziełach również stykają się skrajnie różne realia. Aby to przeżycie było jeszcze ciekawsze, każdy gracz steruje dwiema postaciami, a ich losy splatają się.”

„Pierwszą postacią jest mający silny hart ducha obywatel pozaziemskiej kolonii, który nie dał się złamać bezwzględnym korporacjom. Drugą jest jego „awatar” czyli zdalnie sterowana biomechaniczna istota.”

„Akcja gry toczy się w odległej przyszłości na pokładach monumentalnych stacji kosmicznych oraz pod specjalną Kopułą wybudowaną na gruzach dawnego świata. Stworzone z nanorobotów sklepienie osłania fantastyczną krainę, która stała się czymś więcej niż symulacją. Pewne jej systemy pozostają sprzężone z układami orbitalnych kolonii, co czyni z nich coś w rodzaju tylnego wejścia.”

„Losy obu bohaterów są powiązane, a oni sami wywierają na siebie wzajemnie niebagatelny wpływ. Mogą realizować egoistyczne cele lub wyswabadzać kolonie spod jarzma korporacji. Żaden z tych planów nie jest łatwy do urzeczywistnienia, więc potrzebują sprzymierzeńców, a właściwie całej drużyny.”

Na koniec, obejrzyjcie ciekawy i ładnie wykonany materiał wideo.

Więcej informacji o grze EpicWorld znajdziecie pod tym linkiem: na wspieram.to. Do końca kampanii zostało jeszcze 12 dni.

Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=8ecZz73NoF0

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama