r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinoweZnamy pierwsze szczegóły na temat czwartej części filmu "Matrix"

Znamy pierwsze szczegóły na temat czwartej części filmu „Matrix”

To już jest chyba pewne. Matrix 4 powstanie, a zdjęcia do filmu rozpoczną się już w lutym 2020 roku.

Informacje o przygotowaniach do powstania następnej części przygód Neo potwierdzili przedstawiciele Warner Bros. I Village Roadshow Pictures.

Serwis Production Weekly podał, że roboczy tytuł filmu to „Project Ice Cream”. Robocze tytuły powstających filmów rzadko kiedy mają coś wspólnego z finalnym tytułem i są tak dobierane, żeby nie zdradzić fabuły. Znając jednak trzy poprzednie części filmu i ich liczne nawiązania do popkultury to możemy się spodziewać wszystkiego…

Reżyserią obrazu i produkcją zajmie się ponownie Lana Wachowski, za scenariusz odpowiedzialni są Aleksandar Hemon, David Mitchel i Lana Wachowski, a operatorem został zdobywca 2 Oscarów, John Toll (Braveheart – Waleczne Serce, Wichry namiętności).

W obsadzie nowej części nie mogło oczywiście zabraknąć samego Keanu Reeves’a i Carrie-Anne Moss których zakontraktowanie potwierdziła Warner Bros.

Niestety na razie nie wiadomo kiedy to czwarta część Matrixa będzie miała swoją premierę, ale pewne jest jednak, że wszyscy miłośnicy kina sci-fi z niecierpliwością będą wyczekiwać tej daty. A Ty również?

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama