Pożegnanie z Comą [Teledysk]

Zespół Coma postanowił zawiesić działalność. Niespodziewana wiadomość ukazała się 1 września na oficjalnej stronie zespołu.

W specjalnym oświadczeniu muzycy dziękują fanom za wspólny, doskonały czas. Informują także o pożegnalnej trasie koncertowej, która ruszy w listopadzie – jej szczegóły znajdziecie na stronie zespołu.

Został zaprezentowany również ostatni teledysk grupy – do utworu Pożegnanie z bajką, z gościnnym udziałem Ralpha Kamińskiego, który możecie zobaczyć i posłuchać poniżej tej informacji.

R E K L A M A

Nie wiemy nic o powodach zawieszenia zespołu, ani czy istnieje szansa jego powrotu na scenę. Nazwa pożegnalnej trasy “Game Over” sugerowałaby jednak trwałe rozstanie muzyków. Warto także przypomnieć słowa 41-letniego wokalisty i frontmana Comy – Piotra Roguckiego – o tym, że nie wyobraża sobie siebie jako muzyka rockowego po czterdziestce.

Przypomnijmy, że zespół Coma powstał w 1998 r. Swoją debiutancką płytę Pierwsze wyjście z mroku wydał w 2003 r., rozpoczynając nowy rozdział w historii polskiego rocka.

Nie zapominajmy, że charakterystycznym urokiem grupy Coma były specyficzne, poetyckie teksty Ralpha Roguckiego, mroczny klimat oraz niezwykła aura koncertów.

Przez 21 lat działalności zespołu, Coma zyskała rzesze oddanych fanów. Grupa nagrała dziewięć albumów studyjnych, w tym dwa anglojęzyczne. Zdobył wiele branżowych nagród, m.in. 17 Fryderyków.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl