Reklama

Start Nowinki i informacje Muzyka Pożegnanie z Comą

Pożegnanie z Comą [Teledysk]

Zespół Coma postanowił zawiesić działalność. Niespodziewana wiadomość ukazała się 1 września na oficjalnej stronie zespołu.

W specjalnym oświadczeniu muzycy dziękują fanom za wspólny, doskonały czas. Informują także o pożegnalnej trasie koncertowej, która ruszy w listopadzie – jej szczegóły znajdziecie na stronie zespołu.

Został zaprezentowany również ostatni teledysk grupy – do utworu Pożegnanie z bajką, z gościnnym udziałem Ralpha Kamińskiego, który możecie zobaczyć i posłuchać poniżej tej informacji.

REKLAMA

Nie wiemy nic o powodach zawieszenia zespołu, ani czy istnieje szansa jego powrotu na scenę. Nazwa pożegnalnej trasy “Game Over” sugerowałaby jednak trwałe rozstanie muzyków. Warto także przypomnieć słowa 41-letniego wokalisty i frontmana Comy – Piotra Roguckiego – o tym, że nie wyobraża sobie siebie jako muzyka rockowego po czterdziestce.

Przypomnijmy, że zespół Coma powstał w 1998 r. Swoją debiutancką płytę Pierwsze wyjście z mroku wydał w 2003 r., rozpoczynając nowy rozdział w historii polskiego rocka.

Nie zapominajmy, że charakterystycznym urokiem grupy Coma były specyficzne, poetyckie teksty Ralpha Roguckiego, mroczny klimat oraz niezwykła aura koncertów.

Przez 21 lat działalności zespołu, Coma zyskała rzesze oddanych fanów. Grupa nagrała dziewięć albumów studyjnych, w tym dwa anglojęzyczne. Zdobył wiele branżowych nagród, m.in. 17 Fryderyków.

Coma feat. Ralph Kaminski - Pożegnanie z Bajką (official video)

Polecane produkty

Najbliższe koncerty Percival Schuttenbach – Slavny Tur IV [Wideo]

Już od 6 marca zespół Percival Schuttenbach rozpocznie folkową trasę Slavny Tur IV, podczas której na koncertach będziemy mogli usłyszeć tradycyjne pieśni z całego...

Zwiastun “Doliny Bogów” Lecha Majewskiego z Johnem Malkovichem

Na polskim kanale YouTube, należącym do Galapagos Films, kilka dni temu pojawił się polski teaser filmu „Dolina Bogów” w reżyserii Lecha Majewskiego. Produkcja trafi...

Billie Eilish nagrała piosenkę do nowego Bonda! [Wideo]

Tegoroczne walentynki to nie tylko niezwykły czas dla wszystkich zakochanych, ale także dzień premiery piosenki do najnowszego filmu o Agencie 007. Jak już od jakiegoś...

Oskary 2020 – lista laureatów i szczególny występ Billie Eilish

W nocy 10 lutego cały świat poznał wszystkich laureatów z gali rozdania Oscarów 2020. Zobacz pełny występ Billie Eilish oraz listę filmowych pozycji, twórców...

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Autor publikacji

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl