r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinoweWładysław Pasikowski nakręci "Pitbulla: Ostatni pies" z Marcinem Dorocińskim

Władysław Pasikowski nakręci „Pitbulla: Ostatni pies” z Marcinem Dorocińskim

Marcin Dorociński poinformował, że powróci w kolejnej części filmu „Pitbull. Ostatni pies”.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Władysław Pasikowski. Ponadto powróci Rafał Mohr w roli podkomisarza Krzysztofa Magiery ps. Nielat, Krzysztof Stroiński jako aspirant Mirosław Saniewski ps. Metyl oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak w roli tzw. lekarza ostatniego kontaktu.

Z nowych osób pojawią się Adam Woronowicz, Krzysztof Materna, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Cezary Pazura, Krzysztof Kiersznowski oraz piosenkarki Katarzyna Nosowska i Dorota Doda Rabczewska.

Przypomnijmy, że konflikt związany z angażem piosenkarki Doroty Dody Rabczewskiej w kolejnym filmie skończył się ostatecznym pożegnaniem reżysera Patryka Vegi z produkcją. Stronę Patryka Vegi wzięli również: Maja Ostaszewska (Olka), Andrzej Grabowski (aspirant Jacek „Gebels” Goc), Piotr Stramowski (komisarz Dariusz „Majami” Wolkowski) i Tomasz Oświeciński (Marcin „Stachu” Opałka).

Do poniższego zdjęcia, przedstawiającego scenariusz nowego filmu Marcin Dorociński dołączył wpis:

„Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania filmu od samego początku, to odpowiedź może być tylko jedna…”

Cóż można dodać Panie Marcinie? Życzymy powodzenia.

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama