r e k l a m a
StartNowinki i informacjeGry karciane i planszoweTrwa zbiórka na Dized - aplikację przeznaczoną dla graczy gier planszowych

Trwa zbiórka na Dized – aplikację przeznaczoną dla graczy gier planszowych [Wideo]

Playmore Games to fińskie wydawnictwo gier planszowych, które rozpoczęło 28 sierpnia kampanię crowdfundingową aplikacji Dized na platformie Indiegogo.

W ciągu pierwszych 24 godzin projekt osiągnął ponad 35% minimalnego celu (obecnie 68%).

Dized to ciekawa aplikacja na smartfony i tablety, przeznaczona dla graczy gier planszowych, która pozwala zacząć grę od razu po otwarciu pudełka. Interaktywne instrukcje tłumaczy zasady zabawy. Tego typu instrukcje zachowują się jak gracz przy stole, który tłumaczy reguły.

Na Dized znajdą się takie światowe hity jak Carcassonne, 7 cudów świata, Bang!, Blood Rage, Kingdomino czy Scythe.

Jak mówi Eric M. Lang, autor Blood Rage:

„Jeśli kochasz grać w planszówki, ale nie lubisz czytać instrukcji, nie masz powodu, żeby nie wesprzeć Dized. Aplikacja różni się od typowego filmu “how to play” przede wszystkim tym, że film nie jest interaktywny. Z Dized możesz nie tylko cieszyć się grą jednocześnie się jej ucząc, ale nawet zadawać pytania.”

Udana kampania crowdfundingowa pozwoli na przyspieszenie tempa prac nad nowymi treściami dostępnymi na Dized.

Twórcy chcą stworzyć kompleksową platformę dla graczy w gry planszowe: z dodatkami do gier, bazarem, funkcjami społecznościowymi i innymi użytecznymi narzędziami.

Globalne wyniki sprzedaży gier planszowych i łamigłówek osiągnęły 9,6 miliarda dolarów w 2016 r. W roku 2015 gry planszowe zebrały na platformach crowdfundingowych dwa razy więcej pieniędzy niż gry elektroniczne.

Strona zbiórki pieniędzy: tutaj!

Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=OO4HuZ5QTmg

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama