r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinowePrzebojowe "Mayday" wkrótce w kinach

Przebojowe „Mayday” wkrótce w kinach [Zwiastun]

Już 10 stycznia 2020 roku na ekrany kin trafi kolejna polska komedia, w której zobaczymy całą plejadę gwiazd. W „Mayday” wystąpią m.in. Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz czy Adam Worownicz.

Fabuła filmu opowiada o zabawnych i przewrotnych losach Janka, który prowadzi podwójne życie małżeńskie.

Z jednej strony Janek jest mężem Basi, z którą mieszka w Warszawie, ale poślubił też Marysię, z którą pomieszkuje w domu na obrzeżach stolicy. Oczywiście obie żony nic o sobie nie wiedzą, ale są tak samo kochane przez swojego męża. Jak się domyślacie, to sielankowe życie Janka zacznie wymykać się z pod kontroli…

Pewnego dnia bohater filmu „Mayday” ulegnie wypadkowi, po którym jego życie wywróci się do góry nogami. Od tego momentu rozpocznie się ciąg niefortunnych zdarzeń, a z pomocą Jankowi przyjdzie jego dawny znajomy.

„Mayday” wyreżyserował Sam Akina, twórca kinowych hitów ostatnich lat: „Planeta singli 2” i „Planeta singli 3” oraz Hanna Węsierska, współscenarzystka „Lejdis” i „Śniadania do łóżka”. Scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki o tym samym tytule, która wystawiana była już tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach w Polsce i na świecie.

Jesteście ciekawi co z tego wyniknie? Poniżej umieszczamy zwiastun filmu. Miłego oglądania :).

Zwiastun

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama