Klasyka literatury światowej “Mistrz i Małgorzata” jako audiobook

0
mistrz-i-malgorzata-audioteka-news

Do szerokiego grona odbiorców trafił wyjątkowy audiobook, do którego wykorzystano klasykę światowej literatury “Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, prezentowany przez gwiazdy polskiego kina i teatru.

Andrzej Chyra, który znany jest m.in. z “Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, czy “Dług”, użyczył głosu dla Mistrza, w rolę Małgorzaty natomiast wcieliła się Magdalena Różczka, którą można zobaczyć w kinowych filmach “1800 gramów”, czy w sztuce “Wujaszek Wania”, z kolei Krzysztof Wakuliński odegrał rolę Wolanda, a Krzysztof Tyniec rolę Korowiewa.

W audiobooku wykorzystano tłumaczenie “Mistrza i Małgorzaty” z 2016 roku, którego autorami byli Leokadia Anna, Grzegorz oraz Igor Przebindowie, wyreżyserowaniem natomiast zajął się Dariusz Błaszczyk, a przygotowaniem oryginalnej muzyki towarzyszącej aktorom – Aleksandra Gryka.

R E K L A M A

Audiobook “Mistrz i Małgorzata” Michaiła Bułhakowa od 19 listopada jest już dostępny dla członków klubu Audioteki, a oficjalna premiera natomiast została zaplanowana na 6 grudnia.

Jednak już dziś możecie wysłuchać darmowego rozdziału tej wyjątkowej superprodukcji.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o